25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CMC, İstanbul Call Center Fuarında
13 Eylül 2008 Cumartesi 10:06

CMC, İstanbul Call Center Fuarı'nda

CMC, bu yıl 4'üncüsü düzenlenen İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı'nda yerini alıyor.

Çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren firmalar 4. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı"nda bir araya geliyor. Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı"nda 16 - 17 Eylül 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan etkinlikte sektör profesyonelleri, hem sektöre yönelik yeni teknolojileri tanıma hem de karşılıklı fikir alışverişinde bulunma şansı yakalayacaklar. Ülkemiz çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan CMC de (Customer Management Center) fuara katılan firmalar arasında yerini alıyor. CMC, etkinlik süresince, sunduğu çözüm ve hizmetler hakkında ziyaretçilerine detaylı bilgi aktaracak. Öte yandan CMC Genel Müdür Yardımcısı Metin Tarakçı ise konferans kapsamında 2007 Çağrı Merkezi ödüllerini kazananlar oturumunda katılımcılara bir sunum gerçekleştirecek.

İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı"nda artık geleneksel hale gelen İstanbul Call Center ödülleri de sahiplerini bulacak. Geride bıraktığımız bir yıllık dönemde performans gelişimi alanında uyguladığı yenilikçi çalışmalar ve elde ettiği üstün sonuçlar çerçevesinde CMC, İstanbul Call Center Awards 2008"de En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi dalında aday oldu. CMC geçtiğimiz yıl İstanbul Call Center Awards 2007"de Yılın En İyi Dış Kaynak Hizmet Sağlayıcısı ödülünü kazanmıştı.

Memnuniyet ve sadakat zincirinde müşterilerinin stratejik ortağı olarak çalışan CMC, firma stratejileri doğrultusunda müşteri bilgilerini değerlendirerek, firma kazancını çağrı merkezi ekseninde maksimize eden projeler üretiyor. Firmaların mevcut müşterilerinin yanı sıra potansiyel müşterilere ulaşabilmelerini sağlayan CMC, müşteri ilişkileri yönetiminde tüm iletişim kanallarını entegre bir şekilde kullanıyor. Çağrı merkezi teknolojileriyle web, mobil platform, WAP, doğrudan postalama gibi farklı iletişim kanallarını entegre eden CMC, müşteri temas kanallarının tek bir merkezden yönetilmesini sağlıyor.

BDDK"nın dış kaynak hizmetlerini düzenleyen yönetmeliğinin ardından yasal yükümlülüklerini tamamlayan CMC, finans ve bankacılık alanındaki çalışmalarına da hız vermiş bulunuyor. CMC"nin finans sektörüne yönelik olarak hizmet veren özel ekibi son bir yıl içerisinde yüzde 400 büyüyerek 450 kişiye ulaşarak bir rekora imza attı. Yıl sonuna kadar finans sektörü hizmet ekibini 550 kişiye çıkartmayı hedefleyen CMC"nin bu alanda hizmet verdiği kurum sayısı da büyük bir hızla artıyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları