26 Ekim 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CMC, En İyi Outsourcing Çağrı Merkezi
29 Eylül 2007 Cumartesi 13:37

CMC, En İyi Outsourcing Çağrı Merkezi

CMC, kazandığı ödüllerin arasına yenilerini eklemeye devam ediyor. CMC, İstanbul Call Center Awards 2007’de Yılın En İyi Dış Kaynak Hizmet Sağlayıcısı ödülünün sahibi oldu.

İstanbul Call Center Awards 2007 ödülleri 27 Eylül 2007 tarihinde İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı Rumeli Salonu’nda gerçekleştirilen bir törenle sahiplerini buldu. Çağrı merkezi sektörünün önde gelen firmalarından CMC (Customer Management Center), Siemens ve Koç Sistem’in de katıldığı kategoride yılın En İyi Dış Kaynak Hizmet Sağlayıcısı ödülünü almaya hak kazandı.

CMC Genel Müdür Yardımcısı Metin Tarakçı aldıkları ödülle ilgili olarak şunları söyledi: “Firmalar, çağrı merkezi hizmetini dışkaynak kullanımı yoluyla alarak asıl faaliyet konularına odaklanabiliyor ve maliyet avantajı sağlayabiliyorlar. Biz de CMC olarak farklı sektörlerden 40’tan fazla müşterimize dışkaynak kullanımı yoluyla çağrı merkezi hizmeti veriyoruz. 950 çalışanımızla hizmet verdiğimiz firmalar ve müşterileri arasındaki ilişkileri geliştirmeye yönelik hizmetler sunuyor, onların stratejik ortağı olarak çalışıyoruz. Çalışmalarımızın objektif kriterler ışığında değerlendirilmesi sonucunda İstanbul Call Center Awards 2007’de Yılın En İyi Dış Kaynak Hizmet Sağlayıcısı ödülüne layık görülmemiz doğru bir yolda ilerlediğimizi gösterdi ve bizi çok mutlu etti. CMC olarak önümüzdeki dönemde de hizmet verdiğimiz firmalara yüksek nitelikli çözümler sunmaya ve sektörümüz için değer yaratmaya devam edeceğiz.”

CMC, Yılın En İyi Dış Kaynak Hizmet Sağlayıcısı ödülünü, kurumsal müşteri yönetiminde izlediği yol ve süreçler, performans gelişimi için yaptığı çalışmalar, gösterdiği istikrarlı performans ve değişen ihtiyaçları karşılamada sergilediği esneklik ve hız neticesinde almaya hak kazandı. Öte yandan fiyatlandırmada fayda/maliyet dengesi, kurumsal müşterinin memnuniyet seviyesi, işbirliği odaklı şeffaf, hedef ve gelişim odaklı personele sahip olma gibi konular da CMC’nin başarıyla karşıladığı kriterler arasında yer aldı. Seçim sürecinde, CMC’nin geliştirdiği özgün çalışmalar ve hizmet verdiği alandaki yenilikçi uygulamaları, kurumsal müşterilerinin görüşleri de alınarak değerlendirme kurulu tarafından ayrıntılı olarak incelendi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları