15 Nisan 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CloudMobile, iF Ürün Tasarımı Ödülü Aldı
13 Şubat 2012 Pazartesi 12:04

CloudMobile, iF Ürün Tasarımı Ödülü Aldı

Almanya Uluslararası Tasarım Forumu tarafından organize edilen iF ödülleri 1953'ten beri düzenlenmekte ve tasarımda üstün kalite göstergesi olarak kabul görmektedir.

Acer CloudMobile™, CloudMobile™ aracılığıyla kişisel içeriklere Cloud bilgisayarlardan, her zaman ve her yerde güvenli bir şekilde erişilmesini sağlayan AcerCloud teknolojisini sunan ilk akıllı telefondur. Kullanıcılar CloudMobile™'e binlerce fotoğraf yükleyip alabilir, tüm müzik arşivlerini ister evde ister dışarıdayken dinleyebilirler. 

AcerCloud sürekli doküman yönetimi sağlayarak mobil verimliliği geliştirir.  Kullanıcılar CloudMobile™'dan tüm dosyalarına erişebilir, göz atabilir ve Acer Print ile kablosuz olarak yazdırabilirler.

Acer'ın en gelişmiş teknolojisini vitrine çıkarmak için tasarlanan Acer CloudMobile™ bir santimetreden daha az olan derinliğiyle ultra incedir.  SleeveDNA tasarımı mobil deneyimi arttıran yumuşak, sarmal hatlara sahiptir. 

Öndeki paslanmaz çelik alıcı ve arkadaki Dolby hoparlörü, stil ve yüksek kaliteli işçiliği öne çıkaran küçük deliklere sahiptir. Ses butonundaki ve telefonun arka kısmındaki dokunsal detaylar ince görünüm ve hissi daha da arttırmaktadır.  Dar bir kenar Acer CloudMobile™ akıllı telefonu aşağı doğru inceltirken, 4.3-inç tam lamine HD ekrana yer sağlar.

Acer CloudMobile™ akıllı telefon Mart 2012'de Barcelona, İspanya'daki Mobil Dünya Kongresi'nde tanıtılacak ve Haziran ortasında ise sevkiyatına başlanacaktır.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları