29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ciscodan Yeni TelePresence 1300
02 Haziran 2009 Salı 14:52

Cisco'dan Yeni TelePresence 1300

Toplantı odaları stüdyoya dönüşüyor.

Uygulama ve özellikleri artırılan Cisco TelePresence, daha çok mekanda daha çok insanın birbiriyle görüntülü olarak konuşabilmesini sağlarken, mevcut video yatırımı ile daha fazla iş yapılmasının önünü açıyor.

Çeşitli büyüklükteki küresel kurum ve kuruluşlar, farklı bölgelerdeki şube ofisleri ve uzaktaki çalışanları ile Cisco TelePresence aracılığıyla herhangi bir konferans odasından, standart temelli video konferans oturumu ya da Cisco WebEx gibi web tabanlı video oturumu gerçekleştirebiliyor.

Cisco aynı zamanda, yüksek görüntü kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermeden daha düşük bant genişliği üzerinden Cisco TelePresence deneyimi yaşatıyor.

Cisco, gelişmiş işbirliği ile karar verme süreçlerini hızlandırmak, çevreye katkı sağlamak ve seyahat masraflarını azaltmak amacıyla görüntülü toplantı deneyimi sunmak için iki yeni uygulama daha ekleyerek Cisco TelePresence"ı görüntülü toplantı işlevinin ötesine taşıdı.

Yeni Cisco TelePresence ile toplantı odaları bir tuşa basarak kolay bir şekilde yüksek çözünürlükte kayıt odalarına dönüşerek içerik yaratabiliyor ve yayımlayabiliyor. İkinci yeni uygulama sayesinde ise Cisco TelePresence ile şirket toplantıları, seminerler gibi büyük ölçekli etkinliklerin yönetimi kolaylaşıyor. Geliştirilen Cisco TelePresence ürünleri ve uygulamaları ile Cisco"nun işbirliği portfoyündeki video yetkinliği artırıldı.

Cisco, Cisco TelePresence teknolojisini Cisco TelePresence System 1300 Series ve Cisco TelePresence Extended Reach ile daha fazla kullanıcıya ve birime ulaşıyor:

Cisco TelePresence, Cisco"nun en hızlı büyüyen yeni ürün kategorisi. Dünya çapında 300"den fazla müşterisi ve 2000"den fazla kurulumu bulunuyor. Cisco, aynı zamanda yüksek verimlilik ve etkili işbirliği için 400 Cisco TelePresence odasını kendi bünyesinde bulunduruyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları