18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ciscodan Yeni Satınalma
14 Haziran 2010 Pazartesi 13:05

Cisco'dan Yeni Satınalma

Cisco, ünlü tasarım danışmanlığı firması MOTO Development Group'u satın alıyor.

Veri ağları konusunda dünya lideri olan Cisco, tüketicilere yönelik ürün ve ürün stratejileri geliştiren tasarım danışmanlığı şirketi Moto Development Group"u satın alıyor. San Francisco merkezli şirket, Cisco"nun tasarım konusundaki ekibini güçlendirerek, tüketici ürünleri geliştirme konusunda izlenen yol haritasına katkıda bulunacak.

Tüketicilerin Cisco"nun Flip Video, Valet ve Linksys ürünlerine kolay kullanılır, hesaplı ve eğlenceli olmaları nedeniyle büyük ilgi gösterdiğine dikkat çeken Cisco Tüketici Ürünleri Genel Müdürü ve Kıdemli Başkan Yardımcısı Jonathan Kaplan, "MOTO"nun tasarım ve mühendislik ekiplerinin tüketici eğilimleri konusunda sahip olduğu büyük deneyim, yeni ürünler sunma konusundaki yeteneğimize hız katarak Cisco"nun tüketici ürünleri alanındaki faaliyetlerinin genişlemesini sağlayacak" şeklinde konuştu.

MOTO"nun tüketici ürünleri endüstrisi tarafından yakından tanınan 35"ten fazla danışmandan oluşan ekibi, Cisco"nun bünyesine katılacak. Fortune 500 şirketlerinden küçük işletmelere kadar birçok kuruma inovatif ürünler geliştirme konusunda destek olan MOTO, Cisco"nun Flip video ürün ailesinin geliştirilmesinde de rol oynamıştı. MOTO"nun farklı disiplinlerden uzmanlardan oluşan ekibi, merak uyandıran ürünler ve tüketici deneyimleri sunabilmek için inovasyonu ürünün yaşam döngüsüne yayıyor.

Cisco"nun tüketici stratejisi ile birebir örtüşen MOTO felsefesi sayesinde cihazlar, yazılım ve ağlara yönelik tüketicileri memnun edecek dönüşümsel ürün deneyimleri sunacak. 2009 yılında Pure Digital"in satın alınmasının ardından MOTO"nun da katılmasıyla birlikte Cisco, tasarım ve kullanım kolaylığıyla öne çıkan ürünler geliştirme konusunda tüketici ürünleri pazarında yeni bir adım daha atmış olacak.
2010 mali yılının son çeyreğinde tamamlanması beklenen satın alma işleminin maliyeti konusunda henüz resmi bir açıklama yapılmazken, MOTO"nun Cisco"ya katılması ile birlikte MOTO çalışanlarının Cisco Tüketici Ürünleri ekibine dahil olacağı bildirildi.

(Haber Merkezi)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları