02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cisco & Xeroxtan Bulut Bilişim İşbirliği
30 Mayıs 2011 Pazartesi 10:49

Cisco & Xerox'tan Bulut Bilişim İşbirliği

Cisco ile Xerox, ağ yönetimi ile baskı teknolojilerini bir araya getirerek bulut tabanlı servisler sunmak üzere işbirliği yaptı.

İşbirliği ile Xerox"un yönetilen baskı ve bulut bilişim hizmetlerinin, şirketlere Cisco"nun ileri ağ altyapısıyla sunulması hedefleniyor. Her iki şirketin de çözüm ortaklarını zengin çözümlerle destekleyeceği işbirliği ile şirketlerin mevcut altyapılarını performansı artıracak ve maliyetleri düşürecek şekilde genişletmeleri mümkün olacak. Böylece, çalışanların her cihazdan, her zaman ve her yerde yararlanabileceği mobil baskı gibi çözümlerle BT uygulamalarının daha erişilebilir ve verimli olması sağlanacak.

İşbirliği kapsamında sunulacak çözümler şöyle:
Cisco Borderless Networks (sınırsız ağlar) üzerinde Xerox Managed Print Services (MPS-yönetilen baskı hizmetleri): Ağın gömülü güvenlik, WAN optimizasyonu ve internet işletim sistemi (IOS) özellikleri kullanılarak BT ve baskı yönetimi konsolide edilir. Entegre çözümle baskı teknolojisi görüntülenir, operasyonel maliyetler azaltılır, gizli veriler korunur ve çalışan verimliliği artırılır.

Cisco UCS ve Vblock altyapıları üzerinde Xerox Cloud ITO hizmetleri: Şirketlerin yeni BT servislerine geçişlerini hızlandırarak işgücünün değişen ihtiyaçlarını daha iyi karşılamaları ve bulut ortamıyla BT maliyetlerini düşürmeleri sağlanır.
Cisco sanal masaüstü istemcileri ve Cisco Cius üzerinde Xerox Mobile Print Solution: Mobil çalışanlara e-postalarına erişebildikleri tüm cihazlardan doküman baskısı alma imkanı sunulur.

Cisco CEO"su John Chambers, " Cisco ve Xerox"un bulut çözümlerini bir araya getirerek ağ zekasını baskı teknolojilerine taşıyoruz" diyor. Xerox CEO"su Ursula Burns ise "Bu işbirliği ile şirketlerin kendi operasyonlarına en uygun şekilde bulut imkanlarından yararlanmalarını sağlıyoruz" diyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları