23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cisco, Pari Networksü Satın Alıyor
02 Şubat 2011 Çarşamba 15:51

Cisco, Pari Networks'ü Satın Alıyor

Ağ yönetimi çözümleri sunan Pari Networks şirketini satın almaya hazırlanan Cisco, akıllı servis kapasitesini genişletecek.

Veri ağları konusunda dünya liderlerinden olan Cisco, Kaliforniya merkezli Pari Networks şirketini satın almaya hazırlandığını duyurdu. Ağ konfigürayonu ve değişim yönetimi (NCCM) ile tamamlayıcı ağ yönetim çözümlerini sunan Pari Networks"ün teknolojileri, Cisco"nun akıllı servis kapasitesini genişletirken müşterilerin ağ sistemlerinin de proaktif ve kişiselleştirilmiş hizmetlerle daha sağlıklı ve stabil bir şekilde yönetilmesini sağlayacak.

Cisco"nun Teknik Hizmetlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Joe Pinto, "İş süreçleri ağlar üzerinde çalışan cihazlara ve uygulamalara giderek daha bağlı hale geldikçe müşteriler, ağın sağlıklı işleyişinin ve performansının önemini daha fazla anlıyor. Pari Networks satın almasıyla birlikte ile Cisco olarak, müşterilerimize daha akıllı ve proaktif servisler sunma, potansiyel ağ sorunlarını oluşmadan önce tespit etme ve ağların performansını, yönetimini ve verimliliğini optimize etme imkanına sahip olacağız" diyor.

Pari Networks"ün ileri teknolojisinin yanı sıra Cisco"nun akıllı servis kapasitesini sürekli olarak geliştirmesini sağlayacak endüstri lideri bir ekibi de Cisco"ya katılacak. Merkezi Kaliforniya"daki Milpitas"ta olan Pari Networks"ün Hindistan"da da bir ekibi bulunuyor. Satın almanın tamamlanmasının ardından Pari Networks çalışanları, Cisco"nun Teknik Hizmetler ekibine katılacak. Satın almanın Cisco"nun 2011 mali yılının üçüncü çeyreğinde tamamlanması hedefleniyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları