18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cisco, Cool IT Listesinde
14 Aralık 2010 Salı 10:59

Cisco, Cool IT Listesinde

Greenpeace'in yayımladığı Cool IT listesinin başında Cisco yer alıyor.

Greenpeace'in Cancun 2010 İklim Zirvesi sırasında yayımladığı ve çevreye en az zarar veren bilgi teknoloji (BT) şirketlerini değerlendirdiği Cool IT listesinin başında Cisco yer alıyor. Geliştirdiği çevreci teknoloji ve çözümlerin yanı sıra uyguladığı yönetim politikaları ve sorumluluk yaklaşımıyla tüm kriterlerde en yüksek puanları alarak liderliğe layık görülen Cisco, Nisan 2010'da yayımlanan bir önceki listenin de lideriydi.
Cool IT listesinde BT şirketleri, geliştirdikleri ve uyguladıkları teknolojik çözümler ile çevreye sağladıkları faydaya göre derecelendiriliyor. Kaynakların verimli kullanılması ve sera gazı salınımının azaltılmasına doğrudan katkı sağlayan akıllı şebeke ile işbirliği teknolojilerinin yanı sıra şirketlerin daha çevreci politikalar üretmeleri için siyasilere yönelik lobi faaliyetlerinde bulunmaları da kriterler arasında.
Veri ağları konusunda dünya liderlerinden olan Cisco, sektörde 25. yılını kutlamaktadır. Firma, sunduğu teknoloji inovasyonu ve operasyonel mükemmellik ile iletişim ve işbirliği uygulamalarını dönüştürmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları