19 Nisan 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çilekten Üniversite Öğrencilerine Destek
21 Mart 2008 Cuma 11:41

Çilek'ten Üniversite Öğrencilerine Destek

Çilek, Dumlupınar Üniversitesi Mobilya ve Dekorasyon Eğitimi Bölümü öğrencileri tarafından ziyaret edildi.

Türkiye"nin çocuk ve genç odasında uzman markası Çilek, Dumlupınar Üniversitesi Mobilya ve Dekorasyon Eğitimi Bölümü öğrencileri tarafından ziyaret edildi. Öğrencilerin mesleki bilgi ve becerilerini geliştirmek, seri üretim konusunda bilgi edinmelerini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen ziyaret programında Çilek"in İnegöl"de bulunan 33.000 m2 alana sahip tesisleri gezildi.

Endüstriyel seri üretim konusunda, Çilek"in konusunda uzman ve genç kadrosundan bilgi alan öğrenciler teoride edinmiş oldukları bilgilerin pratikte uygulama aşamalarını görme fırsatını yakaladılar. Merak ettikleri konularda sorularıyla yetkililerden bilgi alan öğrenciler Çilek"in insan kaynakları uygulamaları hakkında da bilgilendirildiler.

Sosyal sorumluluk anlayışı ile üniversitelerden yeni mezun olacak öğrencilerin iş hayatına adaptasyonları konusunda eğitim amaçlı gezilere her zaman destek vereceğini açıklayan Çilek yetkilileri, insan kaynağı konusunda da bu gezilerin bir potansiyel ortaya koyduğunu ve şirketlerin bu potansiyeli değerlendirmeleri gerektiğini açıkladılar.
Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları