22 Haziran 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çerkezoğlu Bilkom Ekibine Katıldı
12 Temmuz 2011 Salı 15:21

Çerkezoğlu Bilkom Ekibine Katıldı

2001 yılından bugüne kadar çeşitli firmalarda görev yapan Azade Çerkezoğlu, Bilkom'da pazarlama iletişimi yöneticiliği pozisyonuna getirildi.

Apple ürünlerinin Türkiye yetkili tek distribütörü Bilkom, hızlı büyüme dinamiğini insan kaynaklarına yaptığı güçlü yatırımlarla destekliyor. Şirket en son olarak pazarlama iletişimi yöneticiliği pozisyonuna kariyeri süresince ekip lideri, yönetici ve eğitmen olarak çeşitli görevler üstlenmiş olan Azade Çerkezoğlu’nu atadı.

İstanbul Business School bünyesinde program koordinatörlüğü yaparak şirketlere ve öğrencilere stratejik iletişim, satış teknikleri ve pazarlama stratejileri konusunda eğitimler veren Çerkezoğlu, Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi’nden 2001 yılında mezun olduktan sonra Kamera Sport Müşteri Yöneticisi olarak kariyer hayatına adım attı. Aynı şirkette iki yıl sonra Proje Geliştirme ve Halkla İlişkiler Müdürü oldu. 2004 yılında online pazarlama faaliyeti gösteren MBM Group’da Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevine atanan Çerkezoğlu, 2006 yılında Sistem 9 Medya’da Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalışmaya başladı.

Çerkezoğlu, 2008 başında SAP çözüm ortağı Çözümevi Danışmanlık’ta Satış ve Pazarlama Müdürü; 2010 sonunda ise kreatif ajans MediaArtWorks’te Stratejik Partner olarak kariyerine devam etti.

Türkiye’nin dijital yaşam koçu Bilkom’un Pazarlama İletişimi Yöneticisi olarak 2011 Haziran itibarıyla yeni görevini devralan Çerkezoğlu, eğitim ve motivasyon konuşmacılığı gibi kariyer gelişim alanlarında çeşitli sertifikalara da sahiptir.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları