16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cemil İpekçiye Öğrencilerden Ödül
16 Şubat 2008 Cumartesi 11:40

Cemil İpekçi'ye Öğrencilerden Ödül

İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu Moda ve Tekstil Tasarımı ile Kuyumculuk ve Takı Tasarımı öğrencileri, Cemil İpekçi’ye ödül verdi.

İstanbul Aydın Üniversitesi ünlü Modacı Cemil İpekçi ile Yapımcı ve Sunucu Nur Onur’un katıldığı En Moda Sohbetler adlı söyleşiye ve Ödül Töreni’ne ev sahipliği yaptı.

Cemil İpekçi’nin iyi bir tasarımcı olmanın sırları ile gelecekteki planlarını anlattığı söyleşide; izleyicileri gerçek bir tasarım atölyesi, en son trendler ve ünlü tasarımcıları buluşturan alternatif moda programıyla tanıştıran Nur Onur da bu işin zorlukları, ayrıntıları ve yaratıcılığın önemi hakkında bilgiler verdi. Cemil İpekçi’nin bu buluşma için özel olarak tasarladığı yüzük, İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu Kuyumculuk ve Takı Tasarımı öğrencileri tarafından yapılarak takdim edildi. Öğrenciler, günün anısına yaptıkları takıları İpekçi ve Onur’a hediye etti.

En Moda Sohbetler'in ardından İstanbul Aydın Üniversitesi Anadolu Bil Meslek Yüksekokulu Moda ve Tekstil Tasarımı ile Kuyumculuk ve Takı Tasarımı öğrencileri Cemil İpekçi’ye, İpeğin Zerafeti ile Pırlantanın Işıltısını Birleştiren Modacı, Nur Onur’a da Kamera ve Tasarımı En İyi Buluşturan Yapımcı ödüllerini sundu. Ödüller, İstanbul Aydın Üniversitesi Mütevelli Heyet Başkanı Dr. Mustafa Aydın tarafından sahiplerine verildi.Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları