25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cemalettin Sarar Sabancı Üniversitesi Öğrencileriyle
22 Mayıs 2007 Salı 17:24

Cemalettin Sarar Sabancı Üniversitesi Öğrencileriyle

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi ve MBA Kulübü tarafından düzenlenen Yöneticilerle Söyleşiler dizisinin 23 Mayıs günkü konuğu Sarar Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar.

Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi ve MBA Kulübü tarafından düzenlenen “Yöneticilerle Söyleşiler” dizisine Sarar Giyim Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar konuk konuşmacı olarak katılacak. Cemalettin Sarar, 23 Mayıs Çarşamba günü Sabancı Center’da, “Yöneticilik Hayatımda Yaşadığım Deneyimler, Tavsiyeler” başlıklı konuşmasıyla Sabancı Üniversitesi MBA öğrencileri ve mezunlarıyla buluşuyor.

“Yöneticilerle Söyleşiler” dizisinde her ay iş dünyasının önde gelen isimleri ve alanında uzman kişileri konuk ediliyor. Konuşmacılar sıcak ve samimi bir ortamda, dinleyicilere kişisel deneyimlerini ve görüşlerini aktarırken, iş hayatlarındaki güncel konuları da değerlendirme fırsatı buluyor. Böylelikle, gençler, profesyonel hayatta yaşanılması muhtemel deneyimler konusunda ilk ağızdan bilgi edinmiş oluyor.

Sohbet toplantısı, Sabancı Üniversitesi Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Nakiye Boyacıgiller’in ev sahipliği ve AKDenet’in sponsorluğunda yapılacak.

Program

Tarih:
23 Mayıs 2007 - Çarşamba
Yer:
Sabancı Center - Sadıka Ana 1 Salonu, 4.Levent
Saat:
18:00-18:30 / Kokteyl
18:30-19:30 / Sunuş
19:30-20:00 / Soru-Cevap

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları