20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
CeBIT Broadcast Yoğun İlgi Gördü
29 Kasım 2007 Perşembe 13:46

CeBIT Broadcast Yoğun İlgi Gördü

Yayıncılık, Kablo ve Uydu Fuar ve Konferansı, Türkiye"deki 11. yılında rekor sayıda katılımcı ve ziyaretçiye ev sahipliği yaptı.

CeBIT’in dünya çapındaki etkinliklerinden biri olan Broadcast, Cable & Satellite, uydu, kablo ve yayıncılık sektörlerinde, uluslararası arenadaki oyuncuları bir araya getirdi. Türksat’ın ana sponsorluğunda, 22 – 25 Kasım 2007 tarihinde, İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleştirilen fuar, küresel uydu endüstrisinin durumundan uydu ve uzay uygulamalarına kadar yakın gelecekte geniş kitlelerin günlük yaşamını değiştirebilecek pek çok yeni teknolojinin ve eğilimlerin paylaşıldığı konferans ve panellerle zenginleşti.

Ulusal ve uluslararası ölçekte ses getiren ve Avrasya pazarının en önemli iş platformlarından biri olan fuar, Türkiye pazarına girmek isteyen yabancı şirketlere ve Avrasya Bölgesi’nde büyümeyi hedefleyen Türk üreticilere önemli fırsatlar sundu.

Fuarda ayrıca, uydu ve yayıncılık sektörlerinden toplam 23 uzmanın konuşmacı olduğu beş ayrı oturum ve fikirlerin paylaşıldığı özel bir panel gerçekleştirildi. Profesyonellerin yoğun ilgi gösterdikleri panellerde; dijital çağın yayıncılık, kablo ve uydu alanlarında getireceği yenilikler paylaşıldı.

Uydu operatörleri ile kablo ve yayıncılık sektörlerine ayrılmış iki özel salonda 28 ülkeden 511 katılımcı ağırlayan fuarda, 43 ülkeden 14 bin 125 ziyaretçi, sektörlerine özgü en son yenilikleri ve eğilimleri keşfetme olanağı buldu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları