10 Mayıs 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Caz Severler Bilgide Bir Araya Geliyor
12 Mart 2012 Pazartesi 15:38

Caz Severler Bilgi'de Bir Araya Geliyor

Bilgi Üniversitesi tarafından düzenlenen Caz Sohbetleri; Caz Hakkında Herşey başlıklı eğitim seminerleri15 Mart Perşembe günü İstanbul Bilgi Üniversitesi Tamirane’de başlayacak.

Caz Sohbetleri; Caz Hakkında Herşey eğitim programı, caz müziğinin tarihsel gelişimini, üslup ve içeriklerini, dünyada ve Türkiye’de Caz eğitiminin önemini, sanatçı performanslarını ve sektörün işleyiş detaylarını alanında profesyonel sanatçılar tarafından aktarmayı amaçlıyor.

Caz eğitim programında Ayşe Tütüncü Caz'da Emprovize, Anlar, Kerem Görsev Akustik Caz Piyanistleri-İlk piyanistlerden Günümüze Seyahet, Imer Demirer Dünyada ve Türkiye de Caz Eğitimi, Ayşe Gencer Demirer Hayatım Caz,  Alper Yılmaz Cazı Sorgulamak,  Ferit Odman Caz'da Ritm ve Davulcunun Önemi,  Tolga Tüzün Turkiye'de Modern Caz ve Yeni Akimlar hakkında bilgiler verecekler.

Katılımcılar, Caz’ın tarihsel süreci içerisinde Caz’ın tarihini yazmış olan Miles Davis, Ella Fitzgerald, Charlie Parker, Louis Armstrong, John Coltrane, Billie Holiday gibi ustalarla keyifli bir yolculuğa çıkacaklar.

Mart ve Nisan ayı boyunca sürecek eğitimin ardından katılımcılara belge verilecek.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları