05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Catchwell CW20 El Terminali
10 Mart 2012 Cumartesi 11:56

Catchwell CW20 El Terminali

Catchwell CW20; satış ve servis avantajlarıyla sahadaki yerini sağlamlaştırarak sahada en çok kullanılan el terminali olma yolunda hızla ilerliyor.

Dünya’da mobil çözümlere odaklı çalışmaları ile tanınan endüstriyel amaçlı el terminali üreticisi Catchwell’in CW20 model el terminalinin dayanıklılık ve ergonomisine ulaşmak için BOER’in sağladığı avantajlı koşullar pazarda ses getiriyor. Geçtiğimiz 3 aylık periyotta benzer ürünlere göre %50 daha fazla tercih edilen CW20 sahada  satış yapan ekiplerin gözdesi oldu.

CW20; işlerinin çok büyük kısmı sahada yürüyen saha satış ekipleri (HO-RE-CA, Merchindisingv.b.) v.b.), saha servis takımları, depo, sevkiyat, perakende, kargo, lojistik ve taşımacılık firmalarının operasyonel ihtiyaçlarını karşılayan ergonomik, hafif ve kolay kullanımlı el terminalidir. Yüksek dayanıklılık ve endüstriyel standartlara (IP) sahip Catchwell CW20;  hafif, ergonomik yapısı ve sahip olduğu nümerik tuş takımı sayesinde kolay kullanımı ile dikkat çeker. IP65 toz ve su sızdırmazlık sınıfı ile 1.8 metreden beton zemine düşmeye dayanıklı CW20, dayanıklı kaplama malzemesi sayesinde zorlu saha ortamlarının fitilini ateşleyen 12. Adam gibidir.

CW20; 1D lazer ve 2D imager barkod okuyucu seçenekleri ile sahadan sağlanacak her tür veriyi kolayca toplar. Yüksek kapasiteli pili (3300 mAh) pil ile tam bir iş günü rahatlıkla kullanılan CW20 el terminalleri; Wi-Fi, Bluetooth modüllerine sahiptir. Saha uygulamalarında ihtiyaç duyulan GSM, GPRS ve 3G özellikleri ise ihtiyaca göre optimize edilmektedir. Bu durumda da sahada her an her noktadan bilgi alışverişi mümkün olmaktadır. CW20’nin yüksek kapasiteli ve ihtiyaca göre artırılabilir hafızası ile hızlı işlemcisi (PXA320 806 MHz)  her tür mobil uygulamanın rahatlıkla üzerinde koşabileceği bir yapıdadır. CW20; aynı zamanda 3MP kamerası ile kaliteli resim ve video çekimleri yapabilmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları