20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Carrie Hall, JCI Kongresinde
18 Ekim 2007 Perşembe 14:29

Carrie Hall, JCI Kongresi'nde

Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi İletişim ve Kamu İşleri Sorumlusu Carrie Hall, Antalya’da yapılacak 62. JCI Dünya Kongresi'nde konuşacak.

5-10 Kasım tarihlerinde Antalya’da yapılacak 62. JCI (Junior Chamber International) Dünya Kongresi, dünya çapında önemli konuşmacıları ağırlayacak. Bu isimlerden biri de Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi İletişim ve Kamu İşleri Sorumlusu Carrie Hall. Hall, 6 Kasım Salı günü 09.30-10.10 saatleri arasında bir konuşma yapacak.

Birleşmiş Milletler Küresel İlkeler Sözleşmesi, dünyadaki en büyük gönüllü kurumsal yurttaşlık girişimi olarak biliniyor. Hall, 2005’ten bu yana yayımlanmakta olan “Compact Quarterly” dergisinin editörlüğünü yürütüyor. Dergi, kurumsal sorumluluk konulu makale, söyleşi ve haberlerden oluşuyor. Hall, Birleşmiş Milletler’a katılmadan önce, uluslararası halkla ilişkiler ve kamu işleri ajansı Hill & Knowlton’da başkan yardımcılığı yapıyordu. Hall, Hill & Knowlton’da, farklı sektörlerden kurumsal müşterilere, itibar yönetimi ve kriz iletişimi konularında danışmanlık veriyordu. Hall, lisansüstü eğitimini, Columbia Üniversitesi Uluslararası İşler ve Kamu İşleri Bölümü’nde kamu idaresi alanında tamamladı.

Türkiye’nin Tanıtımına Katkı

5-10 Kasım’da Topkapı ve Kremlin Palace Otelleri’nde düzenlenecek 62. JCI Dünya Kongresi’ne, 120 ülkeden yaklaşık 5.000 kişinin katılması bekleniyor. Kongrede, “kurumsal sosyal sorumluluk” konusu tartışılacak. Gelecek dönemin strateji ve liderlerinin belirleneceği kongre kapsamında ticaret fuarı, eğitim, genel kurul, tematik oturum, panel gibi çeşitli gündüz programları düzenlenecek; ödül törenleri ve ülke geceleri yapılacak. Ayrıca, aday ülkeler arasında yapılan seçimle, 2 yıl sonrasının kongre yeri belirlenecek. 62. JCI Dünya Kongresi, Türk iş dünyasının, turizminin ve ticaretinin gelişimine katkı sağlayacak, ülke tanıtımında önemli rol oynayacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları