05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Carousel AVMde Okula Dönüş Kampanyası
25 Ağustos 2007 Cumartesi 10:26

Carousel AVM'de Okula Dönüş Kampanyası

Çocuklarını yeni eğitim yılına hazırlamak isteyen veya ilk kez bu heyecanı yaşayacak olan aileler için Carousel AVM mağazaları, birbirinden renkli kırtasiye ve okul araç-gereçlerini sunuyor.

0Bir ders yılını geride bırakarak haklı bir tatilin keyfini yaşayan öğrencileri ve ailelerini şimdiden tatlı bir heyecan sarmaya başladı bile... Yeni ders yılının ilk zilinin çalmasına sayılı günler kaldı. Çocuklarını yeni eğitim yılına hazırlamak isteyen veya ilk kez bu heyecanı yaşayacak olan aileler için Carousel AVM mağazaları, birbirinden renkli kırtasiye ve okul araç-gereçlerini sunuyor. Okul çantasından cetvele, defterden kaleme kadar her türlü kırtasiye malzemesini çocuklarla buluşturan Carousel mağazaları, ayrıca çocukların gözdesi olan çizgi film karakterleriyle süslü ürünleriyle de okula dönüşü daha keyifli bir hale getiriyor.

Yeni okul döneminin yaklaşmasıyla birlikte hem çocukları hem aileleri saran alışveriş heyecanı 25 Ağustos – 23 Eylül tarihleri arasında Carousel AVM sahnesinde kurulan “Carousel Okula Dönüş” standında sizleri bekliyor.

Carousel AVM’de alışveriş keyfini yaşayacak çocukları; palyaçolar ve çizgi kahramanların yanı sıra yüz boyama ve hamur oyunları gibi pek çok eğlence de bekliyor olacak. Tüm bu eğlencelere ek olarak, 10 adet Atlıkarınca biletini Carousel Danışmaya getiren ziyaretçilerimiz içinde kalem kutusu, kalem, cetvel, silgi, kalemtıraş gibi her türlü kırtasiye malzemeleri yer alan harika bir okul çantası da hediye edilecek.

Yeni öğretim yılının heyecanını ve keyfini okul öncesi alışverişlerinde yaşamak ve harika okul çantasına sahip olmak için mutlaka Carousel Alışveriş ve Yaşam Merkezi’ni ziyaret edin. A’dan Z’ye okul ihtiyaçlarını bulabileceğiniz mağazalarıyla Carousel AVM sizleri bekliyor. Emin olun okula dönüş hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı…

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları