05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cardtekten Mobil Dünyası İçin TSMxpert 4.0
08 Mart 2012 Perşembe 18:17

Cardtek'ten Mobil Dünyası İçin TSMxpert 4.0

Cardtek Grup’un bankacılık sektörüne mobil hizmetler sağlayan şirketi Phaymobile, TSMxpert 4.0 ürününü hizmete sundu.

TSMxpert 4.0 ile NFC tabanlı mobil ödemeler, cep telefonu üzerinden para transferi ve fatura ödeme gibi çözümler sunuyor. Phaymobile, bu yeni ürünü ile mobil ödemeler alanında çıtayı bir üst noktaya taşıyor. Aynı zamanda TSM, mobil ödemeler sektörünün güvenlik çözümlerini tek bir ortamda destekleme özelliğine de sahip.

TSMxpert, referansları ve global kural koyucu kurumların NFC mobil ödeme gereksinimlerini tamamıyla karşılamasının yanında, proje firmalarının rahatlıkla güven duyabileceği bir ürün olma özelliği de taşıyor.

Processing Firmaları İçin Önemli Bir Gelir Kaynağı…

TSMxpert, mevcut yapısı ile servis sağlayıcı kurumların anahtarlarını yöneten bir fonksiyona sahip. Bu nedenle uygulamanın, MasterCard ve VISA güvenlik sertifikalarının bulunduğu lokasyonlarda yer alması gerekiyor. Bu düzenleme processing firmaları için de önemli bir gelir kaynağı niteliği taşıyor. İşte TSMxpert web servis tabanlı entegrasyon noktaları ile bu taleplere bire bir karşılık verebiliyor. Aynı zamanda desteklemiş olduğu birçok ödeme altyapısı ile de processing firmalarının müşterilerine aynı platform üzerinden çeşitli NFC çözümlerini sunabilmelerine olanak tanıyor.

Phaymobile Geleceğin Teknolojilerini Üretiyor.
NFC ile ödeme uygulamalarında 4 yıllık deneyime sahip olduklarını belirten Cardtek’in Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Akgün, “Müşterilere sunulan sistemler sadece Türkiye’de değil tüm dünyada global GSM operatörleri ve processing firmaları  tarafından ilgiyle karşılanması bizi memnun ediyor. NFC teknolojisine yeni çözümler sunan Phaymobile’ın yeni sürümü TSMxpert 4.0’ın yeni nesil TSM sistemlerine örnek teşkil edecek bir yapıda geliştirdik. Cardtek Grup olarak 2012 yılında da Phaymobile tarafında yatırımlarımızı artırarak, güçlü kadromuzla hizmet vermeye devam edeceğiz” dedi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları