02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cardtekte Görev Değişimi
07 Şubat 2012 Salı 19:31

Cardtek'te Görev Değişimi

Ödeme sistemleri alanında yazılım ve donanım çözümleri sunan Cardtek Grup, Serhat Cerit’i EMEA Bölgesi Afrika Bölümü’nden sorumlu Satış Müdürü olarak göreve getirdi.

10  yılı aşkın süredir kartlı ödeme sistemleri ve akıllı kart teknolojileri alanında çözümler sunan SmartSoft; mobil çözümler, şehir kart, sadakat kart ve bankacılık processing uygulamaları alanında faaliyet gösteren CordisNetwork;  ödeme sistemleri, acquiring  alanında donanım geliştiren CredoWork ve bankacılık sektöründe mobil hizmetler sağlayan Phaymobile  şirketlerini bünyesinde barındıran Cardtek Grup,  Serhat Cerit’i Bölge Satış Müdürü olarak atadı.

Cerit, 1996 yılında iş hayatına İstanbul Kongre ve Gösteri (Sergi ) Merkezi’nde Operasyon Sorumlusu olarak başladı. Eylül 1998’den Kasım 2011’e kadar CeBIT  Bilişim Eurasia ‘da görev yapan Cerit, sırasıyla Satış ve Hizmet Temsilcisi, Yardımcı Satış Müdürü ve Satış Müdürü olarak çalıştı. Ocak 2012 itibariyle Cardtek Bölge Satış Müdürü olarak atanan Cerit, EMEA Bölgesi Afrika Bölümü’nden sorumlu olacak.

1975 doğumlu olan Serhat Cerit, Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu..

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları