24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cardtek Grupta Yeni Atama
22 Şubat 2012 Çarşamba 08:16

Cardtek Grup'ta Yeni Atama

Cardtek Grup’un yeni Genel Müdür Yardımcısı Gökhan İnönü EMEA Bölgesi’nden sorumlu olacak.

Ödeme sistemleri alanında yazılım ve donanım çözümleri sunan Cardtek Grup’un yeni Genel Müdür Yardımcısı Gökhan İnönü EMEA Bölgesi’nden sorumlu olacak.

10 yılı aşkın süredir kartlı ödeme sistemleri ve akıllı kart teknolojileri alanında çözümler sunan SmartSoft; mobil çözümler, şehir kart, sadakat kart ve bankacılık processing uygulamaları alanında faaliyet gösteren CordisNetwork;  ödeme sistemleri, “acquiring”  alanında donanım geliştiren CredoWork ve bankacılık sektöründe mobil hizmetler sağlayan Phaymobile şirketlerini bünyesinde barındıran Cardtek Grup, Gökhan İnönü’yü EMEA bölgesi Satış ve Kanal Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atadı.

Türkiye’nin Bankacılık , Kartlı ve Mobil Ödeme Sistemlerindeki tartışmasız öncü ve lider konumu, ülkemizin Avrupa ve Asya’nın kesişim noktası olarak sahip olduğu jeopolitik önemi ile birlikte İstanbul’un bölgesel olarak bir finans merkezi olması yönünde gösterdiği gelişmeler nedeniyle Cardtek Grup İstanbul’u EMEA Bölgesinin Merkezi olarak yapılandırma kararı aldı. Cardtek Grup’ta daha önce Asya-Pasifik ve Afrika Bölgelerinden Sorumlu Satış Direktörü olarak görev yapan Gökhan İnönü, bundan böyle EMEA Bölgesinde Satış ve Kanal Yönetiminden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak Türkiye , Avrupa, Orta Doğu ve Afrika bölgelerinden sorumlu olarak görevine devam edecek. 

1988 yılında iş hayatına İktisat Bankası’nda başlayan İnönü, Garanti Bankasında  Müdür Yardımcısı, Kentbank Bireysel Bankacılık Operasyon Grup Başkanı, Anadolu Kredi Kartı Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi, Universal Kart Hizmetleri Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi, ForGlobal Bilişim ve Danışmanlık Yönetim Kurulu Üyesi, RBC - Bireysel Bankacılık Danışmanlık Hizmetleri CEO’su, Turkpost Dağıtım Genel Müdürü ve sonrasında Tele Kurye Dağıtım ve Kurye Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı olarak çalıştı.

1966 Ankara doğumlu olan İnönü, Boğaziçi Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları