28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cardtek Grup Yeni Ofisini Chicago’da Açtı
07 Nisan 2012 Cumartesi 23:30

Cardtek Grup Yeni Ofisini Chicago’da Açtı

2011 yılında New York'da açtığı satış ve teknik destek merkezlerine Chicago'yu da ekleyen grup global büyümesine devam ediyor.

2012 yılı itibariyla yurt dışındaki yapılanmasını, Amerika Birleşik Devletleri ve Azerbaycan'da açtığı yeni ofisleriyle devam eden grup, Türkiye'yi AR-GE merkezi olarak konumlandırarak dünyaya yazılım ihraç etmeye devam ediyor. Avrupa, Afrika ve Orta Doğu pazarları için finans dünyasına ödeme teknolojilerinde güçlü, zengin fonksiyonlu ve uygun maliyetli ürünlerini sunan Cartek Grup gün geçtikçe artan uzman mühendis kadrosuyla Amerika ödeme endüstrisine daha yakın konumda hizmet verebilecek.

Cardtek Grup Yatırımlarına ABD'de Devam Ediyor...

Yurt dışı yapılanmasıyla ilgili olarak Cardtek Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Nil Sarıgöllü "ABD'yi özellikle finans ve bankacılık sektörü için geliştirdiğimiz ödeme sistemleri çözümlerimiz için uygun bir pazar olarak seçtik. Bu nedenle bölgedeki hızlı büyümemizi sürdürüyoruz. Amerika çapında ürünlerimizi ve teknik destek hizmetlerimizi yaygınlaştırmayı amaçlıyoruz" dedi.

Cardtek Grup ABD pazarında PALMARIS Card Issuance, SMSP Mobile Payment, ITS Test Tools gibi EMV tabanlı ödeme ve NFC Mobil Teknoloji ürünleriyle etkin olarak yer alacak. Ürünlerin tamamı EMVCo, VISA, MasterCard, MULTOS gibi uluslararası kart spesifikasyonlarına sahip. Şirket, Mastercard akreditasyonuna sahip, yurt dışında da EMV eğitim ve danışmanlık hizmeti vermeye yetkili dünyadaki 5, Türkiye’de ise aynı akreditasyona sahip tek firmadır.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları