18 Ocak 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cardtek Grup, Barcelona 2012ye Katılıyor
21 Şubat 2012 Salı 19:04

Cardtek Grup, Barcelona 2012'ye Katılıyor

Cardtek Grup, fuarda NFC konusundaki en inovatif teknolojilerini Hall P2-2B28 numaralı standında sergileyecek.

10 yılı aşkın süredir kartlı ödeme sistemleri ve akıllı kart teknolojileri alanında çözümler sunan SmartSoft; mobil çözümler, şehir kart, sadakat kart ve bankacılık processing uygulamaları alanında faaliyet gösteren CordisNetwork;  ödeme sistemleri, acquiring  alanında donanım geliştiren CredoWork ve bankacılık sektöründe mobil hizmetler sağlayan Phaymobile şirketlerini bünyesinde barındıran Cardtek Grup, NFC konusundaki en inovatif teknolojilerini İspanya’nın Barcelona kentinde gerçekleştirilecek GSMA Barcelona 2012 Fuarı’nda görücüye çıkartıyor.

En son GSM uygulamaları bu fuarda

27 Şubat-01 Mart 2012 tarihleri arasında düzenlenecek Dünya GSM Birliği (GSMA) Barcelona 2012 Fuarı, sektörün önemli oyuncularını biraraya getiriyor. Dünyadaki son teknolojik gelişmelerin sergileneceği standlarda 5 milyar cep telefonu abonesine yönelik geleceğin mobil iletişim sistemlerini geliştiren GSM operatörleri, onların çözüm ortakları ve sektörde faaliyet gösteren şirketler bu fuarda yerini alıyor.

Cardtek Grup Genel Müdürü Murat Göksenin Güzel, fuarda NFC konusundaki en yenilikçi çözümlerini Hall P2-2B28 numaralı stantta sunacaklarını belirterek, şunları söyledi: “NFC’nin heyecan verici ve çok güçlü bir teknoloji olduğu tartışılmayacak bir gerçek. Araştırmalara göre 2016 yılına gelindiğinde dünya çapında SIM kart bazlı NFC hizmetlerine yılda 50 milyar dolardan fazla harcama yapılması öngörülüyor. NFC’nin kullanım alanı inanılmaz bir şekilde daha da artacak. Bu fuarda da ziyaretçilerimize en son teknolojileri anlatma fırsatı yakalayacağız.” 

Güzel, Cardtek’in fuarda mobil bankacılık alanında iddialı ürünlerle yer alacağını belirterek şu bilgileri verdi: “Fuarda Mobil Cüzdan Uygulamaları, Mobil Finansal Servisler, TSMXpert - Trusted Service Manager (Güvenilir Servis Sağlayıcı), NFC Business Driver - MNO Secure Element Yönetim Sistemi, SMSP (Smart Mobile Solution Platform) - Mobil Ödeme Yaşam Döngüsü Yönetim Yazılımı ve OTA - Over the Air Platform’u tanıtacağız.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları