25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Cardtek Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye Temsilcisi
04 Haziran 2012 Pazartesi 15:50

Cardtek Avrupa İş Ödülleri’nde Türkiye Temsilcisi

Avrupa’nın en prestijli iş dünyası ödülü olan European Business Awards’a Cardtek Grup damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Avrupa’nın en başarılı ve en parlak şirketlerini seçmek üzere gerçekleştirilen organizasyona “ulusal finalist” olarak katılmaya hak kazanan Grup, birincilik için yarışacak.

Avrupa’nın en prestijli iş dünyası ödülü olan “European Business Awards”da ülkeleri temsilen yarışmaya katılacak olan ulusal finalistler açıklandı. Buna göre Cardtek Grup 2012- 2013 dönemi European Business Awards’da “ulusal finalist” olarak Türkiye’yi  temsil edecek. Ödülün ikinci ayağı olan ulusal şampiyonların yarışması ise video ile yapılacak başvurular sonrasında Nisan 2013’de belirlenecek.

CARDTEK Grup Kurumsal İletişim Grup Müdürü Tülin Çakmak, böyle bir ödül programı içerisinde yer almak ve “ulusal finalist” olarak seçilmiş olmanın, kendileri için çok büyük bir başarı ve onur kaynağı olduğunu ifade etti. Özellikle Avrupa’da ülkemizi temsil etme fırsatını yakalamış olmanın gururunu yaşadıklarını söyleyen Çakmak, “European Business Awards, Avrupa genelinde inovasyon ve başarıyı merkezine alan, ticari başarısı ve büyüme rakamlarına dayalı olarak objektif bir eleme sistemine dayanan bir ödül. Yüzde 100 Türk sermayesi ile yol alan grubumuz  adına hem de ülkemiz adına bu ödülü almak için büyük heyecan duyuyoruz” dedi.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları