20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Capitol Halkla İlişkilere Yeni Müşteri
10 Ağustos 2007 Cuma 11:36

Capitol Halkla İlişkiler'e Yeni Müşteri

Capitol Halkla İlişkiler, Intel'in yaklaşık 2 ay süren değerlendirmeleri sonucunda, Türkiye’deki kurumsal iletişim faaliyetlerini üstlendi.

Tüm dünyada bilgisayar ve Internet kullanımının artırılarak, toplumlara katma değer yaratılması vizyonuyla yeni nesil teknolojiler geliştiren dünyanın en yenilikçi ve lider teknoloji şirketi Intel’in birlikte çalışacağı yeni halkla ilişkiler ajansı belirlendi. Intel, yaklaşık 2 ay süren değerlendirmeler sonucunda, Türkiye’deki kurumsal iletişim faaliyetlerini, sektörün köklü ajanslarından Capitol Halkla İlişkiler ile yürütme kararı aldı.

Intel Türkiye Kurumsal İletişim Müdürü Gaye Kökten, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Ünite İletişim ile 7,5 yıl süren bir iş ortaklığımız oldu. Bu vesile ile bugün ülkemizde, Intel markasının ve Türkiye bilişim sektörüne olan katkısının bilinirliğinin artmasında büyük emeği olan Ünite İletişim’e teşekkür ediyoruz. Çalışmalarımızı, bundan sonra yeni kurumsal iletişim ortağımız Capitol Halkla İlişkiler ile birlikte sürdüreceğiz.”

Dünyanın lider işlemci üreticisi Intel, tüm insanların bilgisayar, İnternet ve teknoloji ile hayatlarını zenginleştirerek, hayallerini gerçekleştirebilmelerini sağlamak için yenilikçi teknolojiler geliştiriyor. Intel, aynı zamanda sürekli gelişim hedefiyle faaliyet gösterdiği ülkelere uygun eğitim içeriklerinin hazırlanması ve uygulanmasını sağlayarak, eğitime destek veriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları