27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Capitol Halkla İlişkilere Yeni Müşteri
08 Ağustos 2007 Çarşamba 12:21

Capitol Halkla İlişkiler'e Yeni Müşteri

Capitol Halkla İlişkiler, dünyanın en büyük üç PC üreticisinden biri olan Lenovo'ya hizmet vermeye başladı.

Capitol Halkla İlişkiler, IBM’in Kişisel Bilgisayar Bölümü’nü satın alarak dünyanın en büyük üç PC üreticisinden biri konumuna gelen Lenovo'nun Türkiye’deki kurumsal iletişim ve medya ilişkileri faaliyetleri için hizmet vermeye başladı.

Dünyanın yenilikçi ve öncü teknolojiler geliştirme alanında lider şirketi Lenovo, müşterilerinin işlerinde pazarda rekabet edebilmeleri amacıyla güvenilir ve yüksek kaliteli bilgisayar ürünleri üretiyor, geliştiriyor ve katma değerli profesyonel hizmetler sunuyor. Dünyanın lider Formula 1 takımlarından biri olan AT&T Williams’ın en büyük teknoloji destekçisi ve ana sponsoru olan Lenovo, aynı zamanda Olimpiyat Oyunları’nın da dünya çapındaki olimpik ortağı. Lenovo, 2006 Torino Olimpiyat Oyunları ve Pekin 2008 Olimpiyat Oyunları’nın en önemli bilgi işlem araçları (masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar ile sunucular) sağlayıcısı olarak olimpiyatlara destek veriyor. Lenovo ayrıca, NBA (Amerikan Profesyonel Basketbol Ligi) resmi sponsoru.


Lenovo Hakkında

Lenovo (HKSE: 992) (ADR: LNVGY), kendini, dünyanın mühendislik harikası kişisel bilgisayarlarını tasarlamaya adamıştır. Gelişmekte olan pazarlara yatırım yapmaya odaklanan Lenovo’nun iş modeli inovasyon, operasyonel verimlilik ve müşteri memnuniyeti üzerine inşa edilmiştir. Lenovo Grup’un IBM’in Kişisel Bilgisayar Bölümü’nü satın almasıyla, şirket, gelişmekte; yüksek kaliteli, güvenilir, sağlam, kullanımı kolay teknoloji ürünleri üretmekte, pazarlamakta ve dünya çapında hizmetler sunmaktadır. Lenovo’nun ana araştırma merkezleri Japonya Yamato, Çin Pekin, Şangay ve Shenzhen ile Kuzey Carolina Raleigh’de bulunmaktadır.

Capitol Halkla İlişkiler Hakkında

1992 yılında kurulan Capitol Halkla İlişkiler, 1998 yılında halkla ilişkiler sektörünün dünyaca ünlü ismi Burson-Marsteller’ın Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir. 2000 yılında global bir iletişim devi olan WPP Group tarafından satın alınan Capitol, Türkiye’de %100’ü çok uluslu bir firma tarafından satın alınan ilk halkla ilişkiler şirketi olmuş ve Ogilvy Public Relations Worldwide’ın da Türkiye ofisi haline gelmiştir. Capitol, iletişim ortaklarına, stratejik iletişim ve halkla İlişkiler danışmanlığı kapsamında algı yönetimi, etkinlik yönetimi, medya ilişkileri, kurum içi iletişim, medya eğitimi ve kriz yönetimi alanlarında hizmet vermektedir. Portföyünde farklı sektörlerden, alanlarında lider çok uluslu ve ulusal kuruluşlar bulunan Capitol Halkla İlişkiler’in hizmet verdiği müşteriler şunlardır: ABN AMRO, AFM Sinemaları, AstraZeneca, BSH Beyaz Eşya Grubu (Bosch, Siemens, Profilo), Henkel, Intel, Kimberly Clark, Kraft Foods, Krom Teknoloji, Lenovo, Perfetti Van Melle, Probil, Sandoz ve New USD (Amerikan Doları Yenileme Projesi).

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları