05 Ağustos 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Canondan Freecorder
20 Haziran 2008 Cuma 17:01

Canon'dan Freecorder

Canon ile Camcorder yerine özgür çekimleri ifade eden Freecorder geliyor.

Yaşamı anı anına kaydetmeyi sevenler bilir; video kameraların sektördeki yaygın adı Camcorder olarak ifade edilir. Ancak, dijital görüntüleme pazarına yenilikleriyle yön veren Canon ile bu ifade şimdi tarihe karışıyor; yerine özgür çekimleri ifade eden Freecorder geliyor.

Bu yaz kullanıcılarının karşısına yepyeni bir konseptle çıkan Canon, sınırsız çekimin önündeki tüm engelleri kaldırıyor. Canon"un freecording konseptiyle pazara sunduğu yeni video kamerası HF10, flaş belleğini ve düşük güç tüketimini iyi kullanarak, uzun uzun çekim sürelerinde bile gözünden hiçbir şey kaçırmıyor.

Düşünün, kardeşinizin nikâhındasınız. Nikâhı kaydettiniz, peki ya upuzun ve eğlenceli düğünü çekebilecek misiniz? Ya da bir kumsaldasınız, bebeğiniz kumdan kaleler yapıyor, siz de kameraya alıyorsunuz. Ne kadar sınırsız ve özgür çekim yapma imkânına sahipsiniz?

Kim istemez sevdikleriyle geçirdiği özel anları uzun uzun çekebilmeyi?

İşte Canon"un yeni konsepti Freecording, kullanıcılara istedikleri sınırsız çekim, kuralsız kaydetme imkanını sunuyor. Freecording, geleneksel video kamera kullanımıyla ilgili engelleri ortadan kaldırmayı amaçlıyor ve sizi, sadece tatillerde, özel günlerde veya bebeğinizin ilk adımları gibi anlarda değil, gerekçesi ne olursa olsun istediğiniz her anda çekim yapmaya teşvik ediyor.

Canon HF10"nun gözünden hiçbir şey kaçmaz

Canon"un, "freecording" konseptiyle pazara sunduğu yeni video kamerası HF10, flaş belleğini ve düşük güç tüketimini iyi kullanarak uzun uzun çekim sürelerinde bile gözünden hiçbir şey kaçırmıyor! HF10"da bulunan flaş bellekte hareketli parçalar olmadığından, video kaydı darbe ve düşmelerden etkilenmiyor. Bilinen tüm özel günlerin dışına çıkmanız için, daireyi geniş tutmanız, bir adım daha geriden bakmanız, hareketlerinizi sınırlandırmamanız için HF10, kontrolü tamamen hayal gücünüze ve enerjinize bırakıyor.

Canon"un en şık avuç HD video kamerası
Kullanıcısına önce avuç içi kadar mutluluk veren, sonra 1920×1080 Full HD video kaydı sunan HF10 ile nefes kesici netlik ve ayrıntıları yakalamak mümkün. HF10"un çift flash hafızası, dâhili 16 GB hafızasına veya değiştirilebilen SD kartına 6 saate kadar çekim yapma imkânı sunuyor. Üstelik her şey full HD kalitesinde ve kolayca paylaşılabiliyor. Canon HF10, gelişmiş fotoğraf ayarlarıyla, 3.1 Megapiksel kalitesinde fotoğraf çekmeye de olanak tanıyor.

Canon"un yeni 3.3 MP Full HD CMOS sensörü, 12x optik zoom Canon HD Video Objektifleri ve DIGIC DV II görüntü işlemcisinin - Canon HD Kamera Sistemi - kombinasyonu gelişmiş görüntü kalitesi sağlıyor.

Ayrıca hızlı ve hassas Instant AF otomatik odak sisteminden, Canon"un Süper Seri Optik Görüntü Sabitleyicisi ve Hızlı Başlangıç"a kadar güçlü çekim özellikleri sunuyor.

Bu süper kamera, sevdikleriniz için iyi bir hediye seçeneği olabilir. Üstelik anıları paylaşmanın ve arşivlemenin başka kolay bir yolu olan yeni Canon DVD Yazıcı DW-100 ile uyumlu.

Önemli Özellikler:

• Çift Flash Hafıza - 16Gb dâhili hafıza üzerine 6 saat 5 dakika video kaydı ve 16 GB SDHC kart üzerine 6 saat 5 dakika video kaydı
• Şık tasarım
• 1920x1080 Full HD kayıt
• Canon HD Kamera Sistemi
• Ani AF ve Süper OIS Aralığı
• 3.1MP fotoğraflar
• Çok açılı Canlı LCD
• Çekin, yazdırın, paylaşın…
• Perakende satış fiyatı 2349 YTL (KDV dahil)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları