28 Eylül 2021 Salı
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Canon’dan ScanFront 220
24 Eylül 2007 Pazartesi 12:25

Canon’dan ScanFront 220

Canon'un büyük kurumlardaki ağ ortamları için ScanFront 220, tarayacağı dokümanı ayırt edebilme özelliğiyle, dakikada 52 görüntüye kadar tarama yapabiliyor.

Dijital görüntü teknolojisinin lideri Canon, başta bankalar ve kamu kurumları olmak üzere, hızlı ve güvenli bilgi iletişimi gerçekleştirmesi gereken tüm şirketlerin hayatını kolaylaştıracak ilk network doküman tarayıcısının tanıtımını yaptı. Canon"un yeni nesil A4 renkli ağ tarayıcıları ScanFront 220 ve ScanFront 220P, ofis çalışanları, departmanlar ve çalışma grupları arasında güvenli bilgi paylaşımına büyük ihtiyaç duyan kurumların vazgeçilmez bir parçası olmaya aday. Yeni tarayıcılar, direkt olarak şirket network sistemine donanım ve diğer uygulamalara ihtiyaç olmadan bağlanıyor ve böylece doküman depolama, araştırma ve arama alanında daha fazla şeffaflık sağlanıyor.

Network tarayıcı pazarı 5 yılda %46 büyüyecek

Ürünlerin basına tanıtımında evsahipliği yapan Canon Yeni İş Çözümleri Avrupa Pazarlama Direktörü Sean Suematsu, ScanFront 220 ve ScanFront 220P"yi, görüntü teknolojisindeki öncü yeniliklerine eklemekten dolayı mutluyu olduklarını söyledi. Suematsu, yüksek performanslı network tarayıcı ile çalışma sektöründe bilgi paylaşımını geliştirmek isteyenlere yararlı bir yol gösterdiklerini kaydederek şöyle konuştu: "Elektronik ortamda basılı kopya-hardcopy bilgilerin paylaşımı, iş süreçlerinde önem kazanırken, network taraması yönetim gündemine hızla giriyor. Bu özelliğiyle verilerin tutulması ve depolanmasını daha kolay hale getirecek, şirket ve KOBİ"lerde ofis çalışanlarına iş taramaları için eşsiz fonksiyonelliği sunacak ScanFront 220"yi pazara sunmaktan dolayı mutluyuz."

Suematsu, yeni ürünlerinin büyüyen ve farklılaşan sektör için önemli bir gereksinim olduğunun altını çizerek, "ScanFront 220 ve ScanFront 220P, tüzel ve KOBİ"lere ait çalışma gruplarının artan talepleri gözönünde bulundurularak geliştirildi. Yeni ürünlerimiz, 2007-2011 döneminde yüzde 11 büyümesi beklenen genel doküman tarayıcı pazarı içinde, ağ tarayıcı pazarının yüzde 46 büyüme öngörüsüyle oluşturuldu. Çalışma grubu kategorisi, aynı dönem içerisinde beklenen yüzde 15 büyüme oranı ile en büyük kategori olacaktır" dedi.

ScanFront ve ScanFront 220P bir dakikada tekyüz 26 sayfa; çiftyüz 52 görüntü tarayabiliyor!

Standart kullanıma uygun olarak geliştirilen ScanFront 220 ve profesyonel uygulamalar için üretilen Scanfront 220P, dakikada tekyüz 26 sayfa, çiftyüz 52 görüntü tarıyor. Tarayıcılar, direkt olarak firmanın network sistemine başka bir donanım ya da yazılıma ihtiyaç olmaksızın bağlanabiliyor ve kullanıcılar, dokümanları tarayarak direkt kişisel ya da paylaşım klasörlerine, FTP sitelerine, USB cihazlarına ve e-postalara gönderebiliyorlar. Tarayıcılar aracılığı ile e-posta fonksiyonuna gönderimde, kullanıcılar kişisel adres listesine, global adres listesine ve Lightweight Directory Access Protocol"le (LDAP) erişebiliyor. Böylelikle çalışanlar, direkt olarak global bir adres listesine erişiyor ve üretimin organizasyon içinde hızı artıyor.

ScanFront 220, akıllı tasarımıyla kullanımı daha kolay hale getiriyor ve işin basit birkaç basamakla sonuca ulaşmasını sağlıyor. Her iki cihazın da ön panelinde bulunan 8.5 inç"lik dokunmatik ekran, kullanıcıların taranan belgeleri görüntüleyebilmelerini ve göndermeden önce gerekli düzeltmelerin yapılmasını sağlıyor.

ScanFront, sahip olduğu görüntü iyileştirme özellikleri ile, daha kaliteli bir sonuç elde edilmesine olanak tanıyor. ScanFront, kartvizit boyutu ile A4 boyutları olmak üzere farklı boyutlardaki karışık dokümanları toplu olarak tarama ve Otomatik Boyut Algılama, Otomatik Eğrilik Düzeltme ve Boş Sayfaları Atlama gibi bazı görüntü iyileştirme özellikleri ile üstün bir çalışma performansı sunuyor. Ayrıca ScanFront 220P, ultrasonik Çift Belge tarama engelleyici dedektör ile kusursuz besleme ve kullanıcı parmak izi tespit özelliğiyle ofis yaşamını kolaylaştırıyor.

Şirket bilgilerinde maksimum güvenlik

Kullanım kolaylığı ve üretimi artıran özelliklerinin yanı sıra ScanFront network tarayıcıları, bir dizi güvenlik özelliğine de sahip. Tarayıcıyı kullanmak için her kullanıcının bir bağlantı adına ve şifreye sahip olması gerekiyor. Ayrıca bir pdf şifreleme de bulunuyor. Dahası makineler, IT uzmanlarının ve Sistem Yöneticilerinin farklı seviyedeki erişimleri uygulaması için kolay yönetim ve konfigürasyon sağlayacak şekilde tasarlanmış bulunuyor. IT Uzmanları ve Sistem Yöneticileri için oluşturulan diğer bir kolaylık da, tek kullanıcıların makineye uzaktan erişimlerine izin vererek, Scan Front filosunu güvenle yönetebilmelerine imkan sağlaması.

Fiyatı: 2200 Euro

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları