29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Canon PowerShot A - Serisi
09 Haziran 2007 Cumartesi 13:36

Canon PowerShot A - Serisi

Canon Yeni PowerShot A - Serisi dijital fotoğraf makineleri, yüz tanıma teknolojisiyle mükemmel portre çekimleri yapılabiliyor.

7.1 Megapiksellik CCD"ye, 4x optik zoom lense, Yüz Tespiti Teknolojisi ve Kırmızı Göz Düzeltme özelliğine sahip PowerShot A570 IS ve PowerShot A560, aile toplantılarında, partilerde ve kalabalık mekanlarda mükemmel portre ve grup resimleri çekmek için ideal.

Canon"un akıllı Yüz Tespiti Teknolojisinin açık konuma getirilmesiyle, fotoğraf makinesi otomatik olarak, çekim karesi içinde bulunan dokuz adede kadar yüzü alıp, en mükemmel sonucu vermek amacıyla odağını, pozlamasını ve flaşını ayarlıyor. İzleme modunda bulunan Kırmızı Göz Düzeltme özelliğiyle, kullanıcılar yapmış oldukları çekimleri hızlı bir şekilde kontrol edebiliyor ve sonrasında bilgisayara bağlanmaya gerek olmadan göze hoş görünmeyen kırmızı göz etkisini, makine üzerinden ortadan kaldırabiliyorlar.

Yüksek duyarlı ISO 1600 özelliğiyle, loş ışıklı mekanlarda bile flaş kullanımına gerek olmadan net ve doğru renk geçişlerine sahip görüntüler elde edilebiliyor. Çeşitli Özel Sahne modları sayesinde, aile içindeki eğlenceli anların fotoğrafının çekilmesi de oldukça basit. Buna ek olarak, PowerShot A570 IS"ye, kamera titremesini ve görüntü bulanıklığını ortadan kaldıran Optik Görüntü Sabitleyici eklenmiş.

- Yüksek çözünürlüklü 7.1 Megapiksel CCD
- 4x optik zoom lens
- Mükemmel portre çekimlerinin yapılmasını daha da kolaylaştıran, Canon"un Yüz Tespiti Teknolojisine sahip, yeni DIGIC III görüntü işlemcisi
- Kamera titremesini ve görüntü bulanıklığını ortadan kaldıran Optik Görüntü Sabitleyici (PowerShot A570 IS)
- Gerçek görüntülü optik zoom vizör, 2.5" geniş görüş açılı LCD ekran.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları