16 Ekim 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çalışanların Olimpiyatları Başlıyor
27 Nisan 2007 Cuma 12:51

Çalışanların Olimpiyatları Başlıyor

Bu yıl 5. kez düzenlenecek Çalışanların Olimpiyatları Eurasia Corporate Games’de geri sayım başladı

25 - 27 Mayıs 2007 tarihleri arasında Sportworks tarafından 5. kez İstanbul’da düzenlenecek Çalışanların Olimpiyatları Eurasia Corporate Games’de geri sayım başladı.

Yüzlerce şirketi temsilen binlerce kişinin 14 ayrı spor branşında mücadele edeceği Eurasia Corporate Games Türkiye’de bugüne kadar düzenlenen en kapsamlı amatör spor aktivitesi.

Üst düzey yöneticiden en alt pozisyondaki şirket çalışanlarının hep birlikte kurumlarını temsil ettikleri ve yüzlerce madalya ile ödüllendirildikleri bu organizasyonda kişiler ayrıca, spor yapma alışkanlığı kazanarak, “365 gün spor ve sağlık bilinci” etkisiyle firmalar arasındaki yapıcı rekabeti spor sahalarına taşıyorlar.Farklı sektörlerden çalışanların Golf, Basketbol (3’lü),Futbol (7’li), Plaj Voleybolu (4’lü), Voleybol, Dragon Boat, Karting, Dağ Bisikleti, Petanque, Koşu, Yüzme, Tenis, Masa Tenisi, Bowling dallarında şirketlerini temsil edeceği Kurumsal Oyunlar’da kayıtlar 4 Mayıs’ta sona eriyor. Şu ana kadar kayıt yaptıran şirket sayısı 100’ü geçerken katılımcı sayısı da 3000 kişiyi aştı...Eurasia Corporate Games, şirketlerin bayrak ve formalarıyla katıldıkları “Açılış Kutlaması”, “Oyunlar Partisi” ve “Kapanış Kutlamaları” ile çok zengin bir içerik ve program ile iş dünyasını sportif platformda biraraya getiriyor.

Bu yıl 25 Mayıs’ta Taksim Gezi Parkı’nda gerçekleşecek Açılış Kutlumaları’nda katılımcılar “Tennis Ball Hit Out” aktivitesinde Kanuni’den Scooter, Boyner’den hediye paketleri, Cembio’dan bisiklet, Swatch’dan hediye kartı, Viking Turizm’den İtalya’ya uçak bileti Kent’den hediye paketi gibi birçok hediye kazanma imkanı yakalayacaklar.

26 Mayıs Cumartesi akşamı ise tüm katılımcılar Oyunlar Partisi’nde hem eğlenecek hem de yeni arkadaşları ile keyifli bir gece geçirecekler.Oyunlarda kurum çalışanları bireysel olarak madalyalarla ödüllendirilirken, ayrıca Kurumsal Ödüller olarak en çok kişiyle katılan firmaya Spor Büyük Ödülü, her spor branşının şampiyonlarına Spor Şampiyona Ödülü, her bir yarışma bölümünde oyun puanları en yüksek firmalara Şampiyona Bölüm Ödülü ve toplamda en çok madalya kazanan kuruma da Medalist Ödülleri veriliyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları