04 Ağustos 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çağrı Merkezi Temsilciliği Programı Başlıyor
14 Mart 2012 Çarşamba 14:14

Çağrı Merkezi Temsilciliği Programı Başlıyor

Bahçeşehir Üniversitesi Çağrı Merkezi Akademisi’nde yetiştirilen müşteri temsilcilerine, iş garantili eğitim veriliyor.

Teknolojinin her geçen saniye daha fazla yön verdiği iş hayatında klasik müşteri hizmetleri süreçleri, yerini müşterinin istediği anda ulaşıp hizmet alabildiği çağrı merkezlerine bıraktı. Çağrı merkezi sektörü, Türkiye’nin en genç ve en hızlı büyüyen sektörleri arasında yer alıyor.

Günümüzde çağrı merkezinde görev almak geçici bir iş olarak değil, pek çok sektörden farklı, gençlerin kariyer basamaklarını hızla tırmanarak yönetici konumuna gelebilecekleri bir iş alanı olarak dikkat çekiyor. Çağrı merkezinde müşteri temsilcisi olarak işe başlayan bir çalışan, yaklaşık olarak bir buçuk yıl içinde takım lideri pozisyonuna gelebiliyor.

Kursiyerlere müşteri ilişkileri, iletişim, ikna, diksiyon, etkili konuşma, pazarlama -satış, stresle başa çıkma gibi profesyonel hayatta da yararlı olacak pek çok konuda eğitim verilecek. 11 Mayıs 2012 tarihine kadar toplam 320 saatlik kursa katılacak olanlara İŞKUR tarafından kursa devam ettikleri her gün için 15 TL de ücret verilecek.

İş yerinde uygulama (staj) imkânı sağlanacak olan kursun bitiminde de başarılı olan her üç kursiyerden birine Bahçeşehir Üniversitesi tarafından çağrı merkezi sektöründe faaliyet gösteren çeşitli firmalarda istihdam olanağı da sağlanacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları