23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çağrı Merkezi Sektörü 4. Kez Buluşuyor
01 Eylül 2008 Pazartesi 16:37

Çağrı Merkezi Sektörü 4. Kez Buluşuyor

Çağrı merkezi sektörünün temsilcileri, IMI Conferences tarafından 15-17 Eylül 2008 tarihinde gerçekleştirilecek Çağrı Merkezi Günleri'nde buluşacak.

Tüm dünyada özellikle genç nüfusa her yıl binlerce yeni iş kapısı aralayan çağrı merkezi sektörü, Çağrı Merkezi Günlerinde buluşacak. Çağrı Merkezi Günleri kapsamında düzenlenecek olan 4. İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ise, konusunda uzman isimleri, sektör temsilcileriyle bir araya getirecek. Bu yıl konferansın ana temasını geleceğin çağrı merkezinin tanımlanması oluşturacak. Her biri kendi alanında uzman olan konuşmacıların yer alacağı konferansın ilk gününde, ana tema konuşmacısı Mary Murcott, kurumsal değerlerin yaratılması ve 2015 yılının çağrı merkezine giden yolu anlatacak.

Konferansın ilk günü, FurstPerson Inc. şirketinin kurucusu ve CEO"su JeffFurst, doğru istihdam olasılığının artırılmasını sağlayacak üç temel trendi, Avaya EMEA Uygulamalar Satış Yöneticisi Roberto Cicoria sektördeki yeni teknolojik uygulamaları,Bell Canada BCE Elix Yönetim Danışmanlığı Uygulamaları Direktörü Erika Van Noort müşteri verilerini analiz etmenin yöntemlerini katılımcılarla paylaşacak. İkinci gün ise konferansın konuşmacıları; CM Insight"ın kurucusu ve Genel Müdürü Mike Havard, İrlanda merkezli ESB Ulusal Çağrı Merkezi yöneticisi Denis Cambridge, The Service Level Group Genel Müdürü Tim Montgomery ve PrimeTherapeutics Başkan Yardımcısı Carol Trimmer olacak.

Konferans öncesinde gerçekleşecek olan workshoplarda ise, Uniq Eğitim Danışmanlık"ın kurucusu Alp Kohen, sektöre yeni adım atacak olan girişimcilere, Çağrı Merkezi Doktoru Dr. Brownell O"Conner ise sektörde hizmet veren profesyonellere ipuçları verecek.

Konferans ile eşzamanlı olarak gerçekleşecek olan Çağrı Merkezi Fuarında da, sektörün önde gelen kuruluşları yeniliklerini tanıtacak. 4. Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı"na ait detaylı bilgiye 0 (216) 575 59 42"den veya www.istanbulcallcenterexpo.com adresinden ulaşılabilir.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları