20 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çağrı Merkezi Ödülleri İçin Kayıtlar Başladı
28 Ocak 2008 Pazartesi 16:09

Çağrı Merkezi Ödülleri İçin Kayıtlar Başladı

İlki 2006 yılında düzenlenen İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri®” nin üçüncüsünde aday olmak için kayıtlar başladı.

Her yıl sektör temsilcilerini bir araya getiren İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı ve Fuarı kapsamında düzenlenecek olan ödül töreninde çağrı merkezi sektörünün en iyileri belirlenecek. Ana sponsorluğunu Global Bilgi’nin üstlendiği, ITD, Siemens, Avaya, Nortel, ve Türk Ekonomi Bankası’nın da ödül kategorilerine sponsor olduğu törende, aday olarak yer almak için son başvuru tarihi 30 Nisan.

Cemil İpekçi tarafından özel olarak tasarlanan ödül ve Özgür Buldum’un ödül töreni için yaptığı besteyle geleneksel bir kimlik kazanan İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreni®, sektörün önde gelen firmalarının, üst düzey yöneticilerinin ve çalışanlarının yoğun katılımı ile gerçekleşecek. Aday şirketler, bu yıl eklenen üç yeni kategoriyle birlikte toplam 16 kategoride Cemil İpekçi’nin özel tasarladığı ödülleri almak için yarışacaklar.
Sektör tarafından ilgiyle beklenen ve her yıl renkli anlara sahne olan ödül töreninde, bu yıl ilk kez düzenlenen çağrı merkezi çalışanlarına yönelik “Çağrı Merkezim” temalı fotoğraf yarışmasının sonuçları da açıklanacak.

1 Nisan 2007 – 31 Mart 2008 tarihleri arasında gerçekleştirilmiş çalışmaları kapsayan adaylık sürecinde, 4+1 (Jüri Özel Ödülü) olmak üzere en fazla 5 kategoride başvuru yapılabilecek olan adaylar www.istanbulcallcenterawards.com adresinden başvuru formunu doldurabilecekler.

Bu yılın ödül kategorileri; En İyi Çağrı Merkezi, En İyi Çağrı Merkezi Eğitim Programı, En İyi Çağrı Merkezi Ortamı, En İyi Dış-Kaynak İlişkisi, En İyi Müşteri Deneyimi, Teknolojinin En İyi Kullanımı, En İyi Çağrı Merkezi Performans Gelişimi, En İyi Çağrı Merkezi Yöneticisi, En İyi Müşteri Temsilcisi, En İyi Çalışan Deneyimi, En İyi Yeni Çağrı Merkezi, En Yaratıcı Çağrı Merkezi Uygulaması, En İyi Çağrı Merkezi Teknoloji Çözümü ve Jüri Özel Ödülü olacak.

III. İstanbul Çağrı Merkezi Ödül Töreni®’ ne ait detaylı bilgiye IMI CONFERENCES’ın 0 (216) 575 59 42 no’lu telefon numarasından veya www.istanbulcallcenterawards.com adresinden ulaşılabilir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları