24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çağrı Merkezi Konferansı 2011
24 Ekim 2011 Pazartesi 14:15

Çağrı Merkezi Konferansı 2011

IMI Conferences tarafından 7.si gerçekleştirilen İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı 25-26 Ekim 2011 tarihinde Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek.

Türkiye’deki çağrı merkezi sektörünün uluslararası standartlarda gelişimine katkı sağlayan ve her yıl yüzlerce sektör temsilcisini ağırlayan İstanbul Çağrı Merkezi Konferansı’nın bu yılki ana teması; Çağrı Merkezi Ekonomisi: Geleneksel Maliyet Merkezlerinin Kâr Merkezlerine Dönüştürülmesi.

Açılış konuşmasını konferansın ana sponsoru olan Teleperformance’ın Group Başkan Yardımcısı Mark Pfeiffer’in yapacağı konferansta çağrı merkezlerini maliyet merkezinden bir kar merkezine dönüştürmek için gereken adımlar, izleyenlere aktarılacak. Ayrıca konferansta;
-2008-2009 global krizi sonrasında; mobil ve sosyal medya trendlerinin dahil olduğu alternatif etkileşim kanalları, tüketici davranışları ve taleplerini nasıl güçlendirdi?
-Tele-pazarlamada küresel uyum yasaları kapsamında Türkiye’yi neler bekliyor?
-Önümüzdeki 3 yılda müşteri hizmetleri alanında bizi bekleyen gelişmeler neler? Önemli 3 temel teknoloji: Ses biyometrisi, mobil müşteri hizmetleri ve anlam çıkarma nedir ve neden önemlidir? gibi birçok soru da yanıt bulacak.

Konferansta, çağrı merkezi sektörünün önde gelen isimleri global bilgi birikim ve deneyimlerini Türk çağrı merkezi sektör temsilcileriyle paylaşacak. Konferansın ikinci ve son gününde İstanbul Çağrı Merkezi Ödülleri de  sahiplerini bulacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları