24 Temmuz 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Büyük Düşünenler NetApp 2012 Zirvesinde
14 Şubat 2012 Salı 10:02

Büyük Düşünenler NetApp 2012 Zirvesinde

NetApp İnovasyon Zirvesi 2012 Büyük Düşünenler Buluşuyor teması ile 20 Mart 2012’de Swissotel’de gerçekleşecek.

Veri depolama ve veri yönetimi çözümlerinde dünya devlerinden NetApp, Türkiye’de bu yıl ikincisini düzenleyeceği NetApp İnovasyon Zirvesi ile bilişim sektörünün liderlerini bir araya getirecek.

 

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de ilk kez Bilgi Gücü Güç Birliği temasıyla düzenlenen NetApp İnovasyon Zirvesi, sektörün önemli oyuncularını bir araya getirdi. NetApp Türkiye Ülke Müdürü Behçet Yumrukçallı,  geçen sene düzenlenen zirvede, sektörde güçlü bir bilgi platformu oluşmasına zemin hazırladıklarına değindi ve sözlerine şöyle devam etti:

“Bu yıl Büyük Düşünenler Buluşuyor teması çerçevesinde gerçekleştireceğimiz zirve, yine önemli konu ve konuşmacılarıyla sektörün bugününe ve geleceğine ışık tutmayı amaçlıyor.”

Yumrukçallı, “Sektörümüz açısından son derece önemli bir süreçten geçiyoruz. Son dönemde hayatımıza giren Büyük Veri ve Bulut Bilişim gibi kavramlar karşısında BT liderlerinin vereceği kararlar sadece bu günkü rekabet yapımızı etkilemekle kalmayıp, işletmelerde uzun soluklu başarıyı da getirecek. Bu piyasada farklı düşünüp, doğru tercih yapanlar kazanacak.” sözlerini kaydetti.

Veri depolamanın BT pazarı içinde hâlihazırda büyük bir paya sahip olduğunu vurgulayan Yumrukçallı, “IDC’ye göre veri depolama kapasitelerinde Türkiye’de 2013 yılının sonuna kadar her yıl ortalama %40’lık bir büyüme bekleniyor. Özellikle Büyük Veri ve Bulut Bilişim çevresinde oluşan bu büyüme trendi, bizim de “Büyük” kavramı etrafında bir araya gelmemize ve zirvenin temasını “ Büyük Düşünenler Buluşuyor” olarak şekillendirmemize ışık tuttu. NetApp İnovasyon Zirvesi 2012’de zirvenin geçen seneki başarısını daha ileri noktalara taşıyarak gelenekselleşmesi yolunda adımlar atılacağına, tüm katılımcıların hem kişisel hem de kurumsal olarak ciddi kazanımlar elde edeceğine inanıyoruz”  dedi.

NetApp İnovasyon Zirvesi 2012, Büyük Düşünenler Buluşuyor etkinliği katılımı için kayıtlar başladı.

NetApp İnovasyon Zirvesi 2012 Büyük Düşünenler Buluşuyor etkinliği 20 Mart 2012 tarihinde Swissotel’de gerçekleştirilecek ve katılım ücretsiz olacak. Etkinlikte; NetApp’ın global ve lokal iş ortakları bir araya gelecek, bilişim sektörüne yön verecek yeni teknolojiler değerlendirilecek. Paralel seminerlerde konuşacak üreticiler ayrıca stand’larda sergileyecekleri yeni ürünlerini katılımcılar ile buluşturacak.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları