18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bulut Bilişime HP Mükemmeliyet Merkezi
05 Ekim 2011 Çarşamba 16:25

Bulut Bilişime HP Mükemmeliyet Merkezi

HP, EMEA bölgesindeki ilk HP Bulut Bilişim Mükemmeliyet Merkezi’nin Computacenter Almanya’da kurulduğunu duyurdu.

HP Bulut Bilişim Mükemmeliyet Merkezleri, çözüm ortaklarının bulut bilişimin kurumlara sunduğu yararları demo uygulamalarıyla gösterebilecekleri bir ortam sağlıyor.

HP CloudSystem Matrix, HP 3PAR Depolama Sistemi ve Matrix İçin Bulut Bilişim Hizmetleri Otomasyonu’nu kuran Computacenter Almanya, artık kurumlara uçtan uca bulut çözümlerinin yararlarını kapsamlı olarak sergileyebilecek. Computacenter Almanya Yönetim Kurulu Üyesi Reiner Louis, “EMEA Bölgesindeki ilk HP Bulut Bilişim Mükemmeliyet Merkezi’ni açmaktan mutluyuz. Bulut bilişim teknolojinin kullanılma biçimini değiştiriyor. Kurumlara yardımcı olacak bir dizi çözüm mimarı ve mühendisimiz mevcut ve bu yeni merkez bulut bilişimin gerçek gücünü göstermemizi sağlayacak” dedi.

HP EMEA Bütünleşik Altyapılar Kanal Müdürü Barbara Hallmanns da konuyla ilgili açıklamasında şunları ifade etti: “HP Bulut Bilişim Mükemmeliyet Merkezleri, EMEA Bulut Satış Kanalı programınızın ayrılmaz bir parçası. Satış ortaklarımızın ofislerini bulut demo merkezlerine dönüştürebilmeleri için altyapı çözümleri sağlamaya devam edeceğiz. İlk merkezimizde Computacenter Almanya ile çalışmak ve bölgede bu gibi birçok merkez açmak için sabırsızlanıyoruz.”

HP ile satış ortakları arasındaki stratejik işbirliğinden doğan HP Bulut Bilişim Mükemmeliyet Merkezleri, HP Bütünleşik Altyapılar mimarisini HP Bulut Bilişim Hizmetleri Otomasyon yazılımıyla birleştiren HP CloudSystem çözümünü kullanıyor. HP Bulut Bilişim Hizmetleri Otomasyon yazılımı özel, genel ve karma bulut modellerinde bulut bilişim hizmetlerinin kurulumu ve yönetimi için birleştirilmiş ortak bir platform sunuyor.

Bulut bilişim herkesin her an, her yerden internete bağlı olduğu günümüzde 7/24 Yaşayan Kurumlara büyük avantaj sağlıyor ve HP Yazılım Grubu ile çözüm ortaklarının en büyük önceliğini oluşturuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları