13 Mayıs 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Buffaloda TeraStation Pro WSS Ürün Ailesi
03 Mart 2012 Cumartesi 17:07

Buffalo'da TeraStation Pro WSS Ürün Ailesi

Buffalo TeraStation Pro WSS ürün ailesi, KOBİ pazarına gelişmiş depolama özellikleri getiriyor

Depolama cihazları ve kablosuz ağ çözümlerinin tasarımı, geliştirilmesi ve üretiminde dünya lideri olan Buffalo Technology, TeraStation Pro Windows Storage Server (WSS) serisi ile gelişmiş depolama özellikleri sunmaktadır.

RAID özellikli bu Ağa Bağlı Depolama (NAS) ailesinin, 2, 4 ve 6 sürücülü modelleri ile 4 sürücülü duvara monte edilebilen TeraStation Pro Rackmount modeli bulunmakta ve Buffalo, Raid 5 desteği bulunan ürünler sunmaya devam etmektedir.

Buffalo’nun bu en yeni ağ depolama çözümü ailesi, en kuvvetli dosya sunucusu deneyimini sunmak için optimize edilmiştir. Güvenilir, sorunsuz alan entegrasyonu ek olarak, TeraStation Pro WSS, merkezi yönetim ve DFS replikasyonu gibi gelişmiş özellikler ile gelmekte ve ayrıca bazı modellerinde veri tekilleştirme (SIS) ve RoDC (Read-only Domain Controller) desteği sunmaktadır.

TeraStation Pro WSS ailesi, işletmelere maliyet-etkin olmasının yanında, Windows çalışma grupları ve alan çevrelerinde kolay bir dağıtım ve yönetim sağlayan, güvenilir ve ölçeklenebilir bir çözüm sunuyor. Güçlü Intel Çift-Çekirdekli İşlemci ile donatılmış bu ürün, çoklu kullanıcının, aynı anda çalışmasını sağlayan fevkalade bir performansa sahiptir.

Buffalo Türkiye Genel Müdürü Murat George Şahin, “TeraStation Pro WSS ürün ailesi; Windows Storage Server 2002 R2'nin gücünü de yanına alarak, hem küçük-orta boy işletmeler hem de büyük ölçekli işletmeler için mevcut çözümlere göre çok daha düşük maliyetli ve esnek çözümler sunuyor” şeklinde belirtiyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları