26 Temmuz 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Buffalo DriveStation™ Duo USB 3.0
09 Mayıs 2012 Çarşamba 12:10

Buffalo DriveStation™ Duo USB 3.0

Buffalo DriveStation™ Duo USB 3.0 harici diski ile ultra hızlı yedekleme yapılabilmektedir.

Buffalo DriveStation™ Duo USB 3.0, büyük miktarlarda depolama alanına ihtiyaç duyan ev veya küçük işletmelere uygun yüksek performanslı, multimedya ve USB 3.0 harici disktir. 2 TB, 4 TB ve 6 TB kapasiteleri bulunmaktadır.

İki sürücülü-iki bölmeli birim, maksimum performans için RAID 0 veya maksimum yedek depolama için RAID 1 özelliklidir.

Ultra yüksek hızda veri aktarımı
5 Gbps'ye kadar USB arabirim hızı (USB 3.0 ile) ve NovaBACKUP® Business Essentials yedekleme yazılımıyla donatılmış olan DriveStation™ Duo 3.0, veritabanınızı veya tüm sunucu sisteminizi hızla yedekleme özelliğine sahiptir.

Turbo charge performansı
DriveStation™ Duo USB 3.0, sürücülerin dosya aktarma ve kopyalama performansını arttıran TurboPC ve TurboCopy yazılımları gibi geliştirmeler sunan, ücretsiz olarak verilen Buffalo Tools paketi ile birlikte eksiksiz olarak gelir.

Tak-çalıştır kolaylığında olan cihaz, hemen kullanım için önceden biçimlendirilmiştir. Çıkarılabilir ön panel, gerektiğinde kullanıcıların hızlı ve kolay bir şekilde sürücüleri değiştirebilmesini sağlar. Ayrıca AutoPower işlevi ile sürücüler PC ile birlikte açılır ve kapanır, böylelikle güç tüketimi azaltılır.

DriveStation™ Duo USB 3.0, talep eden her kullanıcı için kapasite, yedekleme ve performans sunar. Büyük sunucuları ve multimedya dosyalarını yedeklemek için mükemmel çözümdür.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları