02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BT’ye Magic Quadrant’dan Ödül
20 Temmuz 2012 Cuma 14:55

BT’ye Magic Quadrant’dan Ödül

BT, Gartner Inc. tarafından yapılan Magic Quadrant’da Liderler Çeyreği’nde Küresel Ağ Hizmeti Sağlayıcıları, Pan-Avrupa Ağ Hizmeti Sağlayıcıları ve Asya Pasifik Ağ Hizmeti Sağlayıcıları alanlarında ödül aldı.

Gartner tarafından yapılan açıklamada “Liderler, tam bir ses ve veri ürünleri portföyüne, ortalamanın üzerinde servis ve destek hizmetlerine, yaygın küresel kapsama ve rekabet edebilir fiyatlara sahiptir.  Daha fazla bilgi ve iletişim teknolojisi (ICT) kabiliyetini hayata geçirmeyi içeren güçlü bir vizyonları vardır ve bu net ve açıkça ifade edilen bir stratejidir” sözleri yer aldı.

BT Global Services CEO’su Jeff Kelly ise şöyle konuştu;
“Gartner’ın BT’yi böylesi etkili raporlarda bir küresel lider olarak tanıması bizi sevindiriyor. Magic Quadrant müşterilerimizin ihtiyaçlarının tam da merkezinde olan konuları ve coğrafyalarını içeriyor. Bir küresel lider olarak konumumuzdan özellikle gurur duyuyoruz çünkü bunun küresel stratejimizin ve müşterilerimizi destekleyerek yüksek, hızla büyüyen ekonomilerde yapmış olduğumuz yatırımlarımızın başarısını yansıttığına inanıyoruz. Bizler için başarımızın bu şekilde tanınması, BT Connect, akıllı ağ çözümleri portföyümüzde sürekli yaptığımız yenilikler ile kaydettiğimiz gelişmeyi de teyit etmektedir. Ağ hizmetleri BT’nin küresel iş stratejisinin kilit bir parçasıdır ve bize, mali hizmetler, paketlenmiş tüketici malları, lojistik, imalat, tıbbi ürünler, hükümet veya sağlık gibi küresel sektörlere güçlü biçimde odaklanarak  tüm dünyadaki müşterilerimizi destekleyebilme imkânını vermektedir.”

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları