17 Ocak 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BTSO, Proje İhracına Başladı
30 Haziran 2007 Cumartesi 15:25

BTSO, Proje İhracına Başladı

BTSO’nun 2 yıldır başarı ile uyguladığı Alışveriş Şenliği Uşak’ta da yapılacak.

Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO), çalışmalarıyla ülke genelideki diğer odalara yönelik bilgi paylaşımını ve eğitimlerini sürdürürken, ortaya koyduğu ve başarıyla uyguladığı projelerinin diğer odalar tarafından örnek alınmasına ve uygulanmasına da öncülük ediyor.

Bu kapsamda, BTSO’nun Türkiye’de ilk kez gerçekleştirdiği ve 2 yıldır başarı ile uyguladığı Alışveriş Şenliği’nin Uşak’ta da yapılması için harekete geçildi. BTSO, Alışveriş Şenliği organizasyonundaki bilgi birikimlerini Uşak Valiliği, Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası ile Esnaf Odaları Birliği ile paylaştı.

Uşak Valisi Kayhan Kavas başkanlığında düzenlenen ve Uşak Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Özköse, Uşak Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Karaman ile Uşak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Sadettin Öztürk’ün katılımıyla Uşak’ta yapılan toplantıda BTSO Genel Sekreteri Tolga Yücel tarafından Bursa Alışveriş Şenliği’nin düzenlenmesine ve uygulanmasına ilişkin açıklamalarda bulunuldu.

Türkiye’de ilk kez Bursa Ticaret ve Sanayi Odası tarafından uygulanan ve 2 yıldır başarı ile gerçekleştirilen Alışveriş Şenliğinin uygulandığı dönemde kentin ticari anlamda önemli hareketlilik kazandığını belirten BTSO Genel Sekreteri Tolga Yücel, eylül ayı içerisinde Uşak’ta uygulanması düşünülen Alışveriş Şenliği için bilgi paylaşımı ve yönlendirme anlamında her türlü yardımı yapabileceklerini belirtti.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları