02 Ağustos 2021 Pazartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
BT İş Dünyasını Yeniden Şekillendiriyor
07 Mayıs 2012 Pazartesi 16:00

BT İş Dünyasını Yeniden Şekillendiriyor

BT çözümlerini geliştirmeye odaklanan Fujitsu, bu konudaki çalışmalarını 22 Mayıs 2012 tarihinde İstanbul’da gerçekleşecek IT Future 2012 Dünya Turu etkinliğinin Türkiye ayağında tanıtacak.

Fujitsu’nun iş ortakları Intel ve NetApp'in Platin Sponsor, Brocade, PFU ve Symantec'in ise Gold Sponsor olarak desteklediği etkinlik Swissotel the Bosphorus'ta gerçekleşecek.

BT iş dünyasını yeniden şekillendiriyor konulu etkinlikte, önümüzdeki yıllarda şirketlerin sistemlerini ve işlerini yönlendirecek BT teknolojilerini kapsamlı bir şekilde ele alınacak. Veri merkezinizi optimize edebilecek, istemci ortamınızı daha da geliştirecek, bulut bilişim üzerinden yeni provizyonlama modellerinden faydalanmanızı sağlayacak teknolojilere odaklanılacak.  Düzenlenen oturumlarla katılımcılara, Fujitsu'nun değer yaratan, verimliliği artıran uçtan uca çözümler sunan ürün ve hizmet portföyünü inceleme; geleceğe yönelik güçlü fikir ve eğilimleri keşfetme şansı sunulacak.

Açılış konuşmasını Fujitsu Türkiye ve Balkanlar Genel Müdürü Halit Zaim'in yapacağı toplantıda Fujitsu CTO'su Dr. Joseph Reger ve Fujitsu Portföy Pazarlama Başkanı Bernhard Brandwitte ana konuşmacılar olacak. Dünyanın önde gelen kurumsal uygulama ve yazılım şirketi SAP, SAP Çözümleri ile işinizi yanınızda taşıyın isimli bir sunum yapacak. Etkinlik, Levent Ünsal'ın moderatörlüğünü yapacağı, Yetenek Sizsiniz programındaki gösterileriyle tüm Türkiye'yi büyüleyen Aref Ghafouri'nin Magic Show’u ile renklenecek.

Fujitsu IT Future 2012 Dünya Turu etkinliğine,
https://de.fujitsu.com/rl/workshops/itfuture_tr/registration.asp,
adresinden kayıt yaptırılabilmektedir.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları