14 Mayıs 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Brand Finance Forum Türkiyede
23 Kasım 2011 Çarşamba 22:04

Brand Finance Forum Türkiye'de

Brand Finance Forum Türkiye’de ilk kez 24 Kasım 2011’de yapılacak!

Dünyanın çeşitli şehirlerinde yapılan Brand Finance Forum 24 Kasım 2011 tarihinde Sakıp Sabancı Müzesi The Seed'de marka tutkunlarıyla buluşacak. Türkiye'de marka değeri ilk kez bu etkinlikte tartışılacak.
Türkiye dahil 20 ülkede faaliyet gösteren ve geçtiğimiz günlerde "Türkiye'nin En Değerli Markaları" listesini açıklayan marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance'in çeşitli şehirlerde düzenlediği Brand Finance Forum Türkiye'de ilk kez 24 Kasım'da yapılacak.
Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün 1 Ekim tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi açılış konuşmasında yaptığı "Bazı ülkelerin kendi markalarını oluşturduğu 60'lı, 70'li ve nihayet 90'lı yıllarda, siyasi ve sosyal istikrarsızlıklar nedeniyle yapamadıklarımızı geç de olsa telafi etmek zorundayız" açıklamasıyla birlikte Türkiye'de marka değeri ve marka değerlendirme konuları geniş çapta tartışılmaya başlandı. Uluslararası büyük markaların CEO, CMO ve CFO düzeyindeki yöneticilerinin katılacağı bu etkinlik Türkiye'de marka değerinin ilk kez tartışılacağı bir platform olarak da ayrıca önem kazanıyor.
"Markamın Değeri ve İşim; Türk Markları İçin Değer Oluşturma Fırsatları" temasıyla tam gün sürecek Forum'da Brand Finance CEO'su David Haigh, Oxford Saïd Business School Öğretim Üyesi Dr. Paul Temporal, Brand Finance Türkiye Direktörü Muhterem İlgüner, Türk Telekom CEO'su K. Gökhan Bozkurt ve Akbank Genel Müdür Vekili Hakan Binbaşgil gibi marka stratejisi ve değerlendirme alanında uzman isimler konuşmacı olarak katılacak. Etkinlikte ayrıca 3 panel yer alacak: "Kamu ve özel sektör markaları için uygun ortamların geliştirilmesi", "Dünya Markaları ile Küresel Düzeyde Rekabet Eden Başarılı Türk markaları" ve "Değerli Türk Markaları İçin Pazarlama Bütçelerinin Etkin Kullanımı - Farklı Pazarlar, Medya ve İletişim Kanalları Açısından Yatırımların Dengelenmesi"
Günümüz iş dünyası için en değerli varlığın marka olduğunu belirten Brand Finance'in CEO'su David Haigh, "Marka talebi oluşturur, çalışanları teşvik eder, çözüm ortaklarına güven verir ve finans çevrelerini ikna eder. Önder şirketler stratejik kararlar öncesi markanın önemini ve değerini hesaba katmaktadırlar" diye konuştu.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları