29 Temmuz 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Brand Finance Forum 24 Kasım 2011’de
03 Kasım 2011 Perşembe 16:20

Brand Finance Forum 24 Kasım 2011’de

Brand Finance Forum 24 Kasım 2011 tarihinde Sakıp Sabancı Müzesi The Seed’de marka tutkunlarıyla buluşacak.

Türkiye dahil 20 ülkede faaliyet gösteren ve geçtiğimiz günlerde “Türkiye’nin En Değerli Markaları” listesini açıklayan marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance’in çeşitli şehirlerde yıllardır düzenlediği Brand Finance Forum Türkiye’de ilk kez 24 Kasım’da İstanbul’da yapılacak.

“Markamın Değeri=İşimin Değeri” temasıyla tam gün sürecek Forum’da, yurtdışından marka stratejisi ve değerlendirme alanında başta David Haigh, Prof. Vincent-Wayne Mitchell ve Dr. Paul Temporal olmak üzere dünyanın önde gelen uygulayıcıları ve akademisyenleri konuşmacı olarak yer alacak. Etkinlikte ayrıca 3 panel yer alacak: “Vergi ve Ticaret Kanunu Marka Değerini Nasıl Yorumluyor”, “Sermaye Piyasası Açısından Marka Değeri” ve “Marka Kredilendirilecek Bir Varlık Mıdır?”

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün 1 Ekim tarihinde Türkiye Büyük Millet Meclisi açılış konuşmasında yaptığı “Bazı ülkelerin kendi markalarını oluşturduğu 60’lı, 70’li ve nihayet 90’lı yıllarda, siyasi ve sosyal istikrarsızlıklar nedeniyle yapamadıklarımızı geç de olsa telafi etmek zorundayız” açıklamasıyla birlikte Türkiye’de marka değeri ve marka değerlendirme konuları geniş çapta tartışılmaya başlandı. Uluslararası büyük markaların CEO, CMO ve CFO düzeyindeki yöneticilerinin katılacağı bu etkinlik Türkiye’de marka değerinin ilk kez tartışılacağı bir platform olarak da ayrıca önem kazanıyor.

Brand Finance’in CEO’su David Haigh konu hakkında “Günümüz iş dünyası için en değerli varlık markadır. Talebi oluşturur, çalışanları teşvik eder, çözüm ortaklarına güven verir ve finans çevrelerini ikna eder. Önder şirketler stratejik kararlar öncesi markanın önemini ve değerini hesaba katmaktadırlar” açıklamasını yapıyor.

Brand Finance Forum’a http://brandfinanceforum.com/events/brandfinance-istanbul-forum-2011 adresinden kayıt yaptırarak ücretsiz katılınabilir.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları