24 Haziran 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Boynerden Gönüllü Çalışanlarına Ödül
12 Temmuz 2011 Salı 15:32

Boyner'den Gönüllü Çalışanlarına Ödül

Boyner Holding, kurum içi gönüllülük programı katılımcısı çalışanlarını ödüllendirildi.

Boyner Holding’in kurum içi gönüllülük programı, son bir yıl içinde ulusal ve biri Avrupa Gönüllük Merkezi’den de olmak üzere uluslararası birçok ödül aldı. Bu kez, programda fark yaratan çalışanlar ödüllendirildi.

Ödül töreni, programın tepe yönetimdeki sponsoru Ümit Boyner’in açılış konuşmasıyla başladı. Ümit Boyner, 2002 yılında kurulan Boyner Grubu Gönüllüleri’nin (BGG) en önem verdiği ve gurur duyduğu işlerden biri olduğunu belirterek şunları söyledi: “Çalışanlarımızın gönüllülüğü şirketler arası iletişimimizi arttırıyor. Birlikte güçlü bir biçimde ile çevremizde, toplumda sürekli ve yaygın olarak fark yaratıyoruz. Twitter’dan bile şu anda Boyner Grubu Gönüllülerinizle birlikteyiz diye mesajlar geliyor”. Boyner çalışanların gönüllülüğünün kurumlara, bireylere ve topluma katkılarının altını çizdiği konuşmasında, toplumsal sorunlara kurumların ve çalışanların çözüm ortağı olmasının önemini bir kez daha vurguladı.

En başarılı, en yeni, en etkin ve en sürekli gönüllülerin yanı sıra en yaratıcı proje ödül aldı. gönüllülere 5 farklı kategoride ödül verildi. Ayrıca Ümit Boyner tarafından, kendi çalışanlarını gönüllülük yapmaya teşvik ettikleri için, Boyner Mağazaları Genel Müdür Yardımcısı Arzu Güneşli ve BACKUP İş geliştirme ve Pazarlama Müdürü Ayçe Ayyıldız’a onur ödülleri verildi. Holding ve Grup Şirketlerinden üst düzey yöneticilerde ödül törenine katıldı.

Boyner Grubu Gönüllüleri
2010 yılında 1.272, 2011 yılının ilk altı ayında 2.174 saat gönüllü çalışmalarda bulunan Boyner Grubu Gönüllüleri kendi geliştirdikleri projeler yanısıra sivil toplum kuruluşlarının projelerine de katkı sunuyor. Bunlar; mülteci çocuklarla yürütülen Farklı Renkler Farklı Kültürler, Kültür Bilincini Geliştrme Vakfı tarafından yürütülen Kültür Karıncaları, Özel Sektör Gönüllüleri Derneği tarafından desteklenen Okul Dostu ve Çevreci Penguenler, Görme Engelliler için yürütülen GETEM-Kitap Okuma ve kan bağışı, eğitime destek kampanyaları gibi pek çok farklı etkinlikler. Bu etkinlik ve projeler özellikle çocukların ve gençlerin eğitimi ve dezavantajlı grupların sosyal içerilmesi alanlarında yoğunlaşıyor.

Boyner Grubu Gönüllüleri 2010 yılında Kurumsal Sosyal Sorumluluk Derneği ve Özel Sektör Gönüllüleri Derneği tarfından yürütülen Çalışanların Gönüllülüğü ödüllerinde İNOVASYON kategorisinde Türkiye birinciliği, Avrupa Gönüllü yılı kapsamında 22 Avrupa Ülkesi içinde iyi örnek dereceleri aldı. 2010 yılında Avrupa Gönüllük Merkezi tarafından en iyi örnek, 2011 yılında Global Kurumsal Gönüllüler Konseyi tarafından ilham veren gönüllüler seçilen Boyner Grubu Gönüllüleri kurumsal gönülllülüğün yaygınlaştırılması için Türkiye’deki pek çok şirkete de destek veriyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları