27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Boyner Holding İnovasyon Ödülü
12 Aralık 2007 Çarşamba 11:57

Boyner Holding İnovasyon Ödülü

Boyner Holding yöneticileri New York Perakende Konferansı ödüllü yarışma için birbirleriyle yarıştı.

Boyner Grubu’nun Liderlik Programı olan BİG kapsamında yöneticiler, en iyi uygulamalarını paylaşmaya çağırıldı.

Kendi iş alanlarında, iş veya insan yönetiminde güzel sonuçları görülen bir yöntemi uygulayan veya model geliştiren yöneticiler, BİGerçek Başarı adlı yarışmaya katıldılar. Projeler, tepe yöneticilerden oluşan bir jüri tarafından değerlendirildi.

Beymen’in Ürün İade ve İnceleme Sürecini değiştiren Özden Özden (Beymen) büyük ödülü Ümit ve Cem Boyner’den aldı. Ayrıca Boyner Mağaza Müdürleri Naci Demiral ve Özay Gündaş ise “Sürekli iyileştirme odaklı oldukları ve buluşlarını Holding şirketleri ile zevkle paylaştıkları için” birer Özel Ödül aldılar.

Özden Özden’in projesinin hayata geçmesiyle iade edilen ürünün inceleme süresi düştü, tadilatlar hızlandı ve müşteri memnuniyeti ölçülebilir düzeylerde arttı. Özden Özden, Ocak ayında New York’ta düzenlenecek dünyanın en önemli perakende etkinliklerinden biri olan NRF Retail’s BIG Show'a katılacak.

Böylelikle, Boyner Grubu yöneticilerine bir kez daha işlerinin lideri olmaları gerektiğini ve inpvasyonu günlük yaşam biçimi haline getişrmenin önemini vurgulamış oldu.
Ayrıca tüm “iyi örnek”ler grubun diğer şirketlerine uygulama önerisi olarak iletildi.

Yarışmanın farkı;
- önerilerin değil gerçek uygulamaların paylaşılmış olmasında
- mağaza müdüründen, IKcilara kadar yaygın bir kesime hitap etmesinde
- sinerjiden hemen faydalanılması, örneğin Boyner’den bir yöneticinin geliştirdiği raporlama formatından Beymen yararlanabilecek.

New York Perakende Konferansı
Dünyanın en büyük perakende organizasyonu, ABD merkezli National Retail Federation’ın en önemli etkinliği, yıllık Perakende Konferansı: Retail’s BIG Show
14-18 Ocak 2008’de New York’ta gerçekleşecek konferansa 15 binden fazla katılımcı bekleniyor. Programda, bir fuarın ve 4 güne yayılmış 40 ayrı sunumun yanısıra saha çalışmaları, geziler ve sosyal aktiviteler var.

BİG - Boyner Grubu Yöneticileri İletişim ve Gelişim Programı
Boyner Holding yöneticilerinin şirketleri ve birbirlerini tanıması, gelişmesi ve deneyimlerini paylaşmaları amacıyla BİG Programı yürütülüyor.
Yöneticiler, çeşitli formatlarda toplantılarla, proje çalışmalarıyla, vak’a incelemeleriyle veya bir seminerle her ay düzenli olarak bir araya geliyor. Ayrıca bazı proje grupları farklı konularda her zaman çalışabiliyorlar.
Programın Yönetim Kurulu düzeyinde sponsoru ise Ümit Boyner.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları