18 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Boschtan Yeni Bulaşık Makinası
11 Ağustos 2008 Pazartesi 13:30

Bosch'tan Yeni Bulaşık Makinası

Bosch'un yeni ActiveWater bulaşık makinesi iftar sofralarının yükünü hafifletiyor.

Ramazanda kalabalık iftar sofralarının keyfini bulaşık derdiyle bozmak istemeyenlere müjde: Yeni nesil Bosch ActiveWater bulaşık makineleri tam 14 kişilik yemek takımını tek seferde yıkayabiliyor. Opsiyonel IntensiveZone (yoğun yıkama alanı) fonksiyonu seçildiğinde ise bir bulaşık makinesinin başa çıkamayacağını düşündüğünüz zor kirleri rahatlıkla yok ediyor. Tüm bu ayrıcalıklı özellikler, iftar sonrası vaktinizi tencere ve tavaları temizlemek yerine keyifli sohbetlere ayırabileceğiniz anlamına geliyor

Çatal bıçaklar için üçüncü bir çekme, bulaşıklar için daha çok yer
Yeni ActiveWater bulaşık makineleri, üçüncü çekmece ile bulaşık makinesi tasarımına yeni bir boyut kazandırıyor! Bulaşık makinelerindeki klasik çatal bıçak sepeti yerine artık VarioDrawer olarak adlandırılan bu üçüncü çekmeceyi kullanabilirsiniz. Böylece alt sepette daha fazla bulaşığa yer açılır. Bu eşsiz çözüm ve yeni iç dizayn sayesinde tek seferde tam 14 kişilik yemek takımını rahatlıkla yıkayabilen Bosch ActiveWater bulaşık makinesi, gelmiş geçmiş en geniş iç hacme sahip Bosch bulaşık makinesi!

Ayrıca, çok sayıda çatal bıçak yıkamanız gerektiğinde ise dilerseniz opsiyonel olan çatal bıçak sepetini de alt sepette rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Tencere diplerini kazımaya son
IntensivZone (yoğun yıkama alanı) fonksiyonu, tüm alt sepeti, artırılmış püskürtme basıncı ile aşırı derecede kirlenmiş tencere ve tavalar için güçlü bir temizleme alanına dönüştürüyor. Aynı anda üst sepette narin bardaklar ve tabaklar ise nazik ve korumalı olarak yıkanıyor. İstenilen programla kombine edilebilen bu fonksiyon sayesinde, narin bardaklarınızı ve kirli tencerelerinizi bir arada yıkayabilirsiniz! Bardaklarınıza uygun programı seçin, alt sepete tencerelerinizi koyun, IntesivZone tuşuna basın. Bırakın yoğun kirlerle bulaşık makineniz uğraşsın….

Bulaşıkları isteğiniz şekilde yerleştirebilmeniz için esnek sepetler
Bosch ActiveWater bulaşık makinesindeki geliştirilmiş Rackmatic sistemi ile üst sepetin yüksekliği sepet doluyken bile rahatça bir el hareketiyle tam üç farklı konumda ayarlanabiliyor. VarioFlexPlus katlanabilir sepetler ile üst ve alt sepetteki raflar hiç olmadığı kadar esnek. Artık uzun bardakları, geniş tabakları veya tencereleri alt ya da üst sepette, isteğinize göre rahatça yerleştirebileceksiniz!

Çok fazla veya çok az bulaşık, büyük veya küçük parçalar, uzun bardaklar veya kupalar... Hepsi de sepet yapısındaki özel tutucular, katlanır raflar ve bardak tutucu teller sayesinde koruyucu raflarında sağlam bir şekilde yerlerinde durarak her seferinde güvenilir bir temizlik elde etmenizi sağlıyorlar.

Deterjan tabletlerinden maksimum performans sağlayan teknoloji
Yeni geliştirilen DosageAssist (akıllı dozaj yardımcısı) sistemi sayesinde her yıkamada tablet deterjanlardan maksimum verim sağlanıyor. Yıkama sürecinin en uygun anında deterjan kapağı otomatik olarak açılıyor; tablet deterjan, özel tasarlanmış sepetin içine düşerek bu sepette yıkama esnasında kontrollü olarak çözülüyor. Artık tabakların veya çatal-bıçağına arasına sıkışıp kalan tabletlerle ve tam olarak temizlenmemiş bulaşıklarla karşılaşmayacaksınız ve bulaşıklarınız kusursuz şekilde temizlenecek!

ActiveWater bulaşık makineleri, aynı zamanda dünyanın en sessizi! Yeni geliştirilen ses yalıtımı ve özel yıkama sistemleri sayesinde bulaşık makinesi fısıltı sessizliğinde çalışıyor.

Bosch"ta kullanım kolaylığı yine ön planda
Bosch ActiveWater bulaşık makineleri sofistike teknolojiyi şaşırtıcı kullanım kolaylığıyla bir arada sunuyor. Modern tasarımlı panel sayesinde bu bulaşık makinesini çalıştırmak çocuk oyuncağı! Kapağın üst tarafına yerleştirilmiş dokunmatik tuşlar sayesinde tüm kontrol parmaklarınızın ucunda. Temizlenmesi son derece kolay olan panelin yanı sıra, tüm dış yüzeyde bulunan Antifingerprint özelliği ise, bulaşık makinesi üzerinde parmak lekeleri bulunmasına izin vermiyor.

Tek yıkamada çok daha fazla bulaşık, çok daha az kaynak tüketimi
Yeni nesil ActiveWater bulaşık makineleri, bir yıkamada sadece 10 litre su kullanılarak 4.000 litreden fazla suyun gücü üretiliyor.

Enerji verimliliği, yıkama ve kurutma performanslarında A sınıfında olan ActiveWater bulaşık makineleri, dünyanın en verimli bulaşık makineleri olmakla kalmıyor, aynı zamanda en üstün yıkama performansını sunuyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları