17 Eylül 2021 Cuma
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Boschtan Yeni Ankastre Fırın
17 Ağustos 2008 Pazar 13:37

Bosch'tan Yeni Ankastre Fırın

Bosch'un yeni mikrodalgalı ankastre gourmet fırını ile iftar yemeklerini yetiştirmek artık çok kolay.

Yaşam için teknoloji sloganıyla hayatı kolaylaştıran ve insanlara her zaman güvenebilecekleri çözümler sunan Bosch Ev Aletleri, yeni mikrodalgalı ankastre gourmet fırınıyla iftar sofralarında marifetlerini sergilemek isteyenlerin yanında. Gourmet modeli, hem mikrodalga hem de profesyonel fırın özelliklerini tek bir cihazda sunuyor. Hızlı ısıtma özelliği bulunan fırın, 5-6 dakika içerisinde istenilen sıcaklığa geliyor. Bu fırınla kısa zamanda mükemmel bir iftar sofrası hazırlamak artık çok kolay! İftar saatini beklerken yemeklerin sıcak tutulmasını ve sahurda hazır yemeklerin hızla ısınmasını istediğinizde ise mikrodalgadan yararlanabilirsiniz.

Gourmet = Mikrodalga+Fırın
Bosch mikrodalgalı ankastre gourmet fırın, kısıtlı zamanda en iyi yemekleri pişirebilmek, dondurulmuş gıdaları çabucak çözmek, ardından ısıtmak ya da pişirmek için ideal çözüm sunuyor. Gourmet modelinde mikrodalga ve fırın özelliklerini tek başına kullanabileceğiniz gibi, her iki özelliğini de kombine ederek zamandan %80, elektrikten %50 oranında tasarruf sağlayabilirsiniz.

Fırının ısınma süresi sadece 5-6 dakika
Mükemmel yemekler hazırlamak için gerekli tüm donanıma sahip olan Gourmet fırın sayesinde yemekleriniz her zamanki gibi çok güzel olacak; fakat bu sefer çok daha hızlı bir şekilde hazırlanacak! Normalde bir fırının ısınması için seçilen dereceye bağlı olarak 15-20 dakikalık bir süre geçmesi gerekirken hızlı ısıtma ile bu süre sadece 5-6 dakikaya iniyor.

Pratik ve şık dizayn
Fırçalanmış çelik dizaynıyla son derece şık ankastre Gourmet fırın, iki ayrı cihazın özelliklerini tek bir cihazda toplayarak mutfağınızda ekstra alan yaratıyor. Gömülebilir düğmeleri, büyük dijital ekran ve saat göstergesi bulunan Gourmet fırın, 42 litrelik iç hacmi ile kompakt fırınlara oranla oldukça geniş bir iç hacme sahip. Fırın, arka duvarında bulunan ecoclean özelliği sayesinde kolayca temizlenebiliyor. Fırın ön camı ise, daima soğuk olduğu için el yakmıyor ve böylece fırının içerisinde neler olduğunu görmek için yanıp tutuşan çocukları gerçek yanmalardan koruyor.

Ayrıcalıklı özellikler mikrodalgalı ankastre gourmet fırında
Pişireceğiniz yemeğin cinsini seçtiğinizde Gourmet fırın size ısı ve süre tavsiyesinde bulunuyor. Örneğin et pişirdiğinizde 1 kg et ile 2 kg etin pişme süre ve ısıları aynı olamayacaktır. Gourmet fırın etin ağırlığına göre size yardımcı olabilir.

Hafıza özelliği sayesinde de yemekleri hazırlarken en çok kullandığınız tam 6 adet programı kaydedebilirsiniz. Böylece fırını her kullanışınızda sıcaklık ve ısıtma türü seçmenize gerek kalmaz. Üstelik bu iş radyo kanalı kaydetmek kadar kolay.

Mikrodalgalı ankastre gourmet fırında tam 6 ısıtma türü bulunuyor: Alt üst ısıtma 30-300°C, sıcak hava 30-250°C, vario ızgara (büyük ve küçük alanlı), dolaşımlı ızgara sistemi, alt ısıtma ve yoğun ısıtma.

Ön ısıtma ve sıcak tutma özelliklerine sahip 900 W gücündeki mikrodalga, Maksimum/600/360/180/90 Watt olmak üzere 5 kademeli olarak çalışıyor.

(A1Haber)

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları