25 Temmuz 2021 Pazar
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Boschtan Recording Station Yeni Sürümü
30 Aralık 2011 Cuma 21:44

Bosch'tan Recording Station Yeni Sürümü

Bosch Recording Station yazılımının yeni sürümü, komple güvenlik sistemi yönetiminde kullanıcılara daha fazla güç ve esneklik sağlıyor.

Birkaç yeni özellik ile yazılım, özellikle bankalar için çok uygun bir hale geldi. Belirli bir süre herhangi bir işlem yapılmadığında otomatik olarak oturumun kapanması, özellikle yetkisiz kişilerin erişimine karşı koruma sağlıyor. Ayrıca, her bir kamera için alarm öncesi ve sonrası için iki farklı kayıt süresi ayarlanıp, olaylarla tetiklenen ses ayarı yapılabiliyor. Lisanslamada kullanılan özel, taşınabilir USB dongle üzerinden bilgisayar imzasının alınması sayesinde kullanıcılar belirli sunucu bilgisayar donanımına bağlı kalmadan sistemi esnek olarak kurabiliyorlar.

Yazılımdaki diğer bir geliştirme ise yetki düzeyinin ayarlanmasındaki gelişmiş özellik ve Bosch VIP cihazlarına yapılan bağlantının UDP’den TCP’ye değiştirilebilmesi.

Bosch Recording Station yazılımı IP ağındaki neredeyse her noktadan veriye hızlı ve kolay bir şekilde erişebiliyor. Örneğin yangın alarm ve kartlı geçiş kontrol panelleri, ATM cihazları, araç plaka tanıma sistemleri ve video içerik analizi gibi çok geniş bir yelpazedeki diğer güvenlik sistemlerine arayüz üzerinden bağlanabiliyor. Bu yeni sürüm aynı zamanda daha büyük sistemlerde birden fazla yerleşim noktasındaki kayıt sunucularına aynı anda bağlanarak izleme ve ayar yapma özelliği ile daha uygun ve esnek bir sistem yönetimi olanağı sunuyor.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları