23 Eylül 2021 Perşembe
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Boschtan Açık Kapı Günü
24 Mayıs 2008 Cumartesi 11:59

Bosch'tan Açık Kapı Günü

Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bursa tesisleri bu yıl üçüncü kez Açık Kapı Günü'ne ev sahipliği yaparak, üniversite öğrencilerini ağırladı.

Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Bursa tesisleri bu yıl üçüncü kez "Açık Kapı Günü"ne ev sahipliği yaparak, üniversite öğrencilerini ağırladı

30 Nisan 2008 tarihinde, İTÜ, Dokuz Eylül ve Uludağ Üniversitelerinin Makine ve Endüstri Mühendisliği bölümlerinde öğrenim gören öğrenciler Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş."nin Bursa tesislerini ziyaret etti. Açık Kapı Günü adı altında bu sene üçüncü kez gerçekleştirilen etkinliğe 100 öğrenci katıldı. Etkinlik Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Teknik Genel Müdürü Dr. Andreas Wolf"un yaptığı sunum ile başladı ve öğrencilerin sordukları sorular ile devam etti.

Programın devamında, öğrenciler Bosch tesisleri binalarını gezdiler ve bu binalarda bulunan teknik departmanların öğrencilere kendilerini ve yaptıkları işleri tanıtmak amacı ile kurdukları standları ziyaret ettiler. Bir fuar alanı şeklinde kurgulanan standları öğrenciler öğretmenleri ile birlikte ziyaret ederek gelecekteki meslektaşları ile fikir alışverişinde bulundular.

Üniversite sanayi işbirliği kapsamında üniversitelere ve öğrencilerine Bosch'u ve farklı meslek gruplarını daha yakından tanıtmak amacıyla tüm departmanların katılımıyla gerçekleşen etkinliğin bundan sonraki dönemde de daha fazla sayıda üniversite ve yüksek lisans öğrencisi ile devam edeceği bildirildi.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları