27 Ekim 2021 Çarşamba
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bosch Satış Ekiplerine, Sıradışı Bir Takımdaşlık Eğitimi
14 Aralık 2007 Cuma 14:26

Bosch Satış Ekiplerine, Sıradışı Bir Takımdaşlık Eğitimi

Üretim ve yönetim birimlerinde yenilikçiliği esas alan Bosch, bu şirket prensibini insan kaynakları uygulamalarında da uyguluyor.

Peri Yachts'tan Mesleki Eğitime Katkı
Filli Boya'dan RMI Eğitim Merkezi
Bosch Bursa Tesislerine Mükemmellikte Süreklilik Ödülü
Bosch Üretim Faaliyetlerini Genişletiyor
Bosch, İnovasyonu Yakalıyor


Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin iki yıldır uyguladığı satış birimleri eğitimlerinde yenilikçi fikir ve uygulamlar ile her bir çalışanın şirket içerisinde ve dışarısındaki bireysel katkıları geliştiriliyor.

Geçtiğimiz yıl ilk kez Zirvede Omuz Omuza konsepti ile düzenlenen çalışmada bütünün içerisinde bireyin önemi ve yerinin vurgulanması amaçlanmıştı. Bu sene ikinci defa gerçekleştirilen takımdaşlık eğitimi ise, satış birimlerinde görev yapan yaklaşık 190 çalışanın katılımı ile “İyi ki Varsın” başlığı altında düzenlendi. Eğitim ile organizasyon içerisinde birey ve birimlerin işlevleri her ne kadar birbirinden farklı gözükse de, bütünde birbirini tamamlayıcı etkilerinin olduğu vurgulandı.

Bu doğrultuda, çalışma kapsamında tamamı kiralanan Kerpe’deki bir otelin her bir işleyiş biriminin sorumluluğu, Bosch’ un satış birimlerindeki departmanlarına verildi. Her bir departman, otelin kusursuz işleyebilmesi için gerekli olan kat hizmetleri, yiyecek ve içecek, resepsiyon, ulaşım gibi rolleri üstlenerek, aktif sorumlulukları yerine getirdi. Böylece otel yönetiminde birbiri ile bağlantılı görevleri üstlenen çalışanlar; iş yaşamında da departmanlar arası takım çalışmasının önemini birebir tecrübe ederek, gündelik hayatlarında uygulayabilecekleri prensipleri özümseme ve birbirlerine İyi ki Varsın deme imkanı buldular.

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları