25 Eylül 2021 Cumartesi
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Bosch Bursa Dizel Fabrikasına Ödül
20 Haziran 2008 Cuma 15:31

Bosch Bursa Dizel Fabrikasına Ödül

Bosch Bursa Dizel fabrikası; iş mükemmelliği, kalite ve Altı Sigma konularının yanı sıra, Yalın Kuruluş olarak da başarısını tescil ettirdi.

Bosch Bursa Dizel fabrikası, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Alman Otomotiv Endüstrisi Derneği (VDA), Almanya"da yayınlanan Otomobil Endüstri Dergisi (Automobil Industrie) ve J&M Yönetim Danışmanlığı tarafından Türkiye ve Avrupa"da otomotiv sektöründe faaliyet gösteren ve 100 ile 5000 arasında çalışanı bulunan 32 tedarikçi arasında gerçekleştirilen karşılaştırma sürecinde en yüksek seviyeye ulaşarak, Yalın Kuruluş ödülünü almaya hak kazandı. Ödül, 11 Haziran 2008 tarihinde Almanya Würzburg"da gerçekleşen törende Alman Otomotiv Endüstrisi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Klaus Braeunig tarafından Bosch Bursa Dizel Fabrikaları Üretim Sistemi Yöneticisi Ergi Martin"e verildi.

Şirket daha önce de; 2002 yılında, operasyonel birimler kategorisinde Avrupa Kalite Başarı Ödülü'nü Türkiye'ye getirdi. Bosch 2003 yılında başarısını ileriye götürerek, yine aynı kategoride Avrupa'nın kurumsal mükemmellik konusunda verilen ve alanının en saygın ödülü olan EFQM Büyük Ödülünü kazandı. Geçtiğimiz yıl ise Uluslararası Kalite ve Verimlilik Merkezi (IQPC) tarafından Avrupa 6 Sigma Mükemmellik Onur Ödülü ve Türkiye Kalite Derneği (KALDER) tarafından ilk defa verilen Sürekli Mükemmellik Ödülü ile ödüllendirildi. Son olarak Bosch, Nisan 2008 tarihinde Ortadoğu Kalite Birliği Mükemmellik Ödülü"nü kazandı.
 

Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
ÜYE İŞLEMLERİ


A1Haber - Poldy İnsan Kaynakları